Gençler ben daha önceden zszc waterde oynuyordum serverin ilk yükseklerindendim vede ilk dual weaponuydum.Fakat tam olarak hatırlamıyorum geçen temmuzda ban yedim.Yeniden sro oynamak istiyorum çünki gerçekten sıkılıyor insan.Bana earth ile ilgili biraz daha bilgi verirmisiniz örneğin server boşmu oluyor,premium alıyordum çalışmıyordu,çalışıyor mu?Yada bana önerebileceğiniz çok kolay kasılıp sadece pvp için yapılmış fun private veya kaliteli bir private önerebilir misiniz?

Kendim oynamıyorum ama arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla server boş , premiumun bazı işlevleri çalışmıyor .

ps : Zszc waterin ilk dual weaponu bow/blade dual olarak benim charım yani Metamorph idi. :P

Tşkkrler.
ps :SqhuzaVoche 60 lvl iken serverde bi kaç tane 60 lv vardı global atmıştım başka dual var mı diye cevap çıkmamıştı özür dilerim :)

DontCry4DieD demiş ki:
Tşkkrler.
ps :SqhuzaVoche 60 lvl iken serverde bi kaç tane 60 lv vardı global atmıştım başka dual var mı diye cevap çıkmamıştı özür dilerim :)
önemi yok kardeşim bu arada taiwan sro var bu ara popüler bir private server onada bakabilirsin

Yukarı Alt