arkadaslar konuyla pek alkası yok ama acaba oyuna skillerın zehırlerı eklenırmı mesla 73lv blader combo sndakı zehırler glaivenın 76dakı sıkılı bowun 91dekı vs.

birisi31 demiş ki:
arkadaslar konuyla pek alkası yok ama acaba oyuna skillerın zehırlerı eklenırmı mesla 73lv blader combo sndakı zehırler glaivenın 76dakı sıkılı bowun 91dekı vs.

O eklenti olmayacaktı sanırım GM yazmıstı oyunda .
Ve mantıklı Nukerler Yoksa herkesi keser :D

dark.tr demiş ki:
birisi31 demiş ki:

O eklenti olmayacaktı sanırım GM yazmıstı oyunda .
Ve mantıklı s/s Nukerler Yoksa herkesi keser :D

Tüm ECSRO Ailesi Teknik Bir Sorunla uğraşıyorlardır. Henüz gelmediğine göre sorunu henüz çözememişlerdir. Zaten teknik sorunlarda söylenen süre her zaman için tahmini süredir. Bunu bir çoğumuz zaten biliyoruz.
Mesala netiniz koptu, TTneti aradınız, 1-2 saat sürer tamirat diyorlar, bu süre yarım günü hatta ertesi günü bulabiliyor. Ya da benzeri problemler... Dolayısıyla hepimiz teknik sorunlarda verilen sürenin tamamiyle tahmini, yaklaşık bir süre olduğunu, başka bir problemle karşılaşılması durumunda bu sürenin uzayabileceğini lütfen unutmayalım..

Guys...

Please be patient ...
At the moment , we dont know anything about the game server. But i know , ocean is woking hard to fix the database problem.
Please stop spamming and DO NOT open topic's about it !

Thanks.

---

I said. ecsro.net is got a new owener. P-master gave it to ocean.
He will upload the new files.

mertcangs demiş ki:
Guys...

Please be patient ...
At the moment , we dont know anything about the game server. But i know , ocean is woking hard to fix the database problem.
Please stop spamming and DO NOT open topic's about it !

Thanks.

---

I said. ecsro.net is got a new owener. P-master gave it to ocean.
He will upload the new files.

Beyler

Lütfen Sabırlı olun.Şu an biz oyun sunucusu hakkında hiç bir şey bilmiyoruz.Ama biz biliyoruzki,Ocean veritabanındaki problemi düzeltmek için yoğun bir şekilde çalışıyor.Lütfen sürekli mesaj göndermeyin ve Bu konu hakkında konu açmayın.

Teşekkürler.

bradley demiş ki:
Bekle bekle bekle .. 3 gün oynasak 10 gün bekliyoruz
sana oynamanı söyleyen yok. ister oynar ister oynamazsın.
Server Ocean'ın kişisel malıdır ve ister kapatır ister açar. isterse birdaha hiç açmaz. Açıklaması yapıldı bunun.

ayrıca Joymax gibi büyük bir şirkette bile scroll buglar bazı buglar çıkabiliyor. Burada bu işin eğitimini almış profesyonel ekip yok.
Adam elinden geldiğince bize en iyiyi sunmaya çalışıyor mecbur olmadığı halde.

Bu yüzden beğenmiyorsan oynama. sunworld mysro veya sjsro oyna istersen. Yada hiçbirşey bilmeden böyle konuşma.

Tamamda ne bu heyecan ? Açıklamaların hepsinide biliyorum içimden geçeni söyledim. Mecbur olmadığı halde diyorsunda ortada oyuna yatırılmış bi ton para var. Kendi çıkarları için uğraşıyor yani sen oyun oyna diye değil .

bradley demiş ki:
Tamamda ne bu heyecan ? Açıklamaların hepsinide biliyorum içimden geçeni söyledim. Mecbur olmadığı halde diyorsunda ortada oyuna yatırılmış bi ton para var. Kendi çıkarları için uğraşıyor yani sen oyun oyna diye değil .
kendi çıkarına olsaydı diğer serverler gibi sun yada lvl charda satardı. şimdikinden daha fazla para kazanırdı istese.

Onunda zamanı gelir. Vipten aldı zaten alacağını + silkler. Devamlı online olan bi oyun olduğunda oda olur

Bir Char GM nin satmasi saçma olur Ve cok adaletsiz olur b*ku çıkar vs vs. Tabi isterse yapar .
Ama oda zevk almak içn oyuyor Hemde para kazanıyor. Sonuçta zevk almamaya başlayınca satar ya da satabilir diyim :)

bradley demiş ki:
Onunda zamanı gelir. Vipten aldı zaten alacağını + silkler. Devamlı online olan bi oyun olduğunda oda olur
ve GM lerin o kadar cok kazandıgını dusunmuyorum . Forum , server , elektrik masrafları :mrgreen: :twisted:

arkadaşlar ben ecsronun sitesine giriyorum başka bir site açılıyor selfhost diye yardım edermisiniz

Yukarı Alt