1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Private Server Arıyoruz.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. M ' BiLGiN

M ' BiLGiN Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci.
    Arkadaşlar SRO-TR Nemesis'i toplu olarak bırakmış bulunuyoruz. Şuanda 14 Arkadaşımla beraber geçecek server arıyoruz , şimdilik 14 daha sonra bu sayı artabilir.
    İtem satışı olmayan , Free Silk olmayan adaletli yöneticiler bulunan. Yeni açılmış ya da açılacak.. Kaç cap olduğu önemli değil. TL ile item satışı yapabileceğimiz bir server arıyoruz.

İlgilenenlere şimdiden teşekkürlerimi sunarım. :curtain:

2. Tengrİ

Tengrİ   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    avengers online a basladık 5 kişi bizde yeni sw online sayısı arttıgında ciddi güzel olur. 110 cap

3. IvaliceOnline

IvaliceOnline Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yeni bir server olarak açılmak üzereyiz. 30'u gibi sanırım açılmış olacağız.

Perşembe günü itibari ile Extraloob ve diğer silkroad paylaşım sitelerinde kendi oyunumuza ait ücret karşılığında açtırılmış bölüm ve kategorilerden bizi takip edebilirsiniz.

Server hakkında kısaca özet geçeyim aradığınız özelliklerde değil fakat; 110 başlangıç 12dg magic set - PWP Server - Free Silk - Oyun içerisinde trigger sistemiyle item elde edebileceğiniz oynarken zevk alacağınız 120 cap bir server olacak.

Server cSRO-R Files olacaktır daha evvel açılan bir server cSRO files kullanmıştı. Bu server -R filestir iSRO son system diyebilirim.

Chinese karakterlerin force fire lighting aynı anda up oluyor biliyorsunuzdu, bu özellik mevcut durumdadır.

Job system iSRO system... Dediğim gibi oynarken zevk alabileceğiniz bir oyun yaklaşık 1 aydır sunucularımızda oyunu test ettik artık
    açma aşamasındayız.

4. WhatAPity

WhatAPity Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üniversite Öğrencisi
    Bilmiyorum da anlayamıyorum sizleri "TL ile item satışı yapabileceğimiz bir server arıyoruz" sizce bu ibareye sahip serverlar ne kadar ayakta durur ? Hadi alt yapı iyi olsun, yöneticilerinde bilgisi iyi olsun ama tek tek item, altın vb... satışlarının oyuncular tarafından yapıldığı serverlar süper olsa bile max. 3-4 ay dayandıktan sonra ölüyorlar. Kısacası sırf kendinizi düşünmeyin; oyun mu oynayacaksınız, ticaret mi yapacaksınız ona karar verin önce, yoksa maalesef oyunu bitiren ticaret amaçlı oyuncular oluyor.

Örnek arıyorsanız şuanda 4 adet bu düzeye düşmüş private server bulunmakta; kısacası ticaret isteyen oyuncu benim gözümde bu oyunu oynamasın emeklere yazık.
    Benim düşüncem şu: Bir karakterin mi var ya tam satarsın ya oynarsın.

5. M ' BiLGiN

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci.
    Bu mesaj HatcheteR rumuzlu uyeden alinti yapildi
    SRO-TR. 2 Yıldır aktif bir server. Oyun oynarken para kazanmak daha mantıklı değil mi ? TL ile satışı yasakladılar sw'de 150 kişi kaldı herkes bıraktı. Alex'de stall açan yok. Kişisel yorumlarınızı kendinize saklayın lütfen. cicioe2

6. M ' BiLGiN

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci.
    Bu mesaj HatcheteR rumuzlu uyeden alinti yapildi
    Ayrıca TL ile alışveriş sadece satmak demek değildir. İşime yarayan item olursa TL verip alırım.

7. Rewind

Rewind   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    58
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.