İyi günler beyler etrafımıza bakıyoruz bussuru private serv açıyolar ama hiçbiri istediğimiz gibi değil bende aklımdakı şeyleri bir başlıkta toplamak istiyorum bir serv tutması için yapması gerekenler ... Emek Server Arıyoruz ...

110 Cap En ideal srodur .

Fre silk olabilir başlıca he silk satışı yapıcaktır o zaman yenibir npc olması şart içindekilerde

Devil Res , Reverse , Dress , Pet canlandırıcı flan bunları Goldla satılabilr.

Job rate yuksek olması gerekmektedir daha çok user çekmesi açısından aşırıya kacmamak sartıyla .

İtem satışısı keısnlıkle olmamalıdır itemleri coin sistemi ile alınmalır FGW yerine CTF de userleri kestıkce verilen şeyleri toplayarak yada hem unıqlerden cıkan coin hemde job thef veya hunterlerınden cıkan coin birleşmesiyle alınmalıdır.

Elbiseler Npcde olabilir bilmem kaç Coine Silahlar ise Holy temple unıqlerınde olabilir aklımda birçok şey var ama yazamıyorum ayzıya dökemıyorum eger fikir almak isteyen olursa skype adını mail atsın ben eklerim konusuruz .

Sen neden açmıyorsun diyenlere açamıyorum ne para ne bilgi war kısacası öle ama Oyunda nasıl para kazanarım değil Oyuncuları nasıl eğlendirebilirim düşünmeniz lazım

Yukarı Alt