arkadaşlar ben private serverlarda ilk defa oynıyacam şunları merak ediyorum

gold nasıl alırım

silk nasıl alırım

bot nasıl alırım ve bunların fiyatları nedir nerden öğrene bilirim şimdiden soğolun

Takımı
Galatasaray
Sorularını yanıtlamaya çalışayım;

1-) Öncelikle çalışan private serverlar

-Sunworld sro 1 ve 2 (vip) üyelikleri ücretlidir.

-ZSZC Water,Earth ve Retro (80 Lv cap bir nevi vip server) water ve earth ücretsiz kayıt Retro ise üyelik paralıdır.

-Elite Sro 1 ve 2 Europan ve 100 Lv captaki silkroad fonksiyonları çalışmaktadır.Server üyeliği ücretsiz fakat sürekli check oluyor ve laglı bir serverdır.

Diğer soruların ise;

- Gold bazı serverlarda sitelerde satılmakta.

-Silkte aynı şekilde sitelerde satılıyor fiyatları isroya göre daha ucuzdur.

-Bot ise paralı değildir ücretsiz botlar mevcut fakat çoğunda cracklerinde virüs var dikkatli olmalısın.Ayrıca ZSZC Retro hariç diğer ZSZC serverlarında bot kesinlikle yasaktır banlanabilirsin.Retro severında serbesttir.Yine Sunworld 2 (vip) de bot serbest SW1 de bilmiyorum orada oynamadım.
umarım yardımcı olabilmişimdir.

UncensoreD demiş ki:
Sorularını yanıtlamaya çalışayım;

1-) Öncelikle çalışan private serverlar

-Sunworld sro 1 ve 2 (vip) üyelikleri ücretlidir.

-ZSZC Water,Earth ve Retro (80 Lv cap bir nevi vip server) water ve earth ücretsiz kayıt Retro ise üyelik paralıdır.

-Elite Sro 1 ve 2 Europan ve 100 Lv captaki silkroad fonksiyonları çalışmaktadır.Server üyeliği ücretsiz fakat sürekli check oluyor ve laglı bir serverdır.

Diğer soruların ise;

- Gold bazı serverlarda sitelerde satılmakta.

-Silkte aynı şekilde sitelerde satılıyor fiyatları isroya göre daha ucuzdur.

-Bot ise paralı değildir ücretsiz botlar mevcut fakat çoğunda cracklerinde virüs var dikkatli olmalısın.Ayrıca ZSZC Retro hariç diğer ZSZC serverlarında bot kesinlikle yasaktır banlanabilirsin.Retro severında serbesttir.Yine Sunworld 2 (vip) de bot serbest SW1 de bilmiyorum orada oynamadım.
umarım yardımcı olabilmişimdir.
teşekkür ederim ilgilendiğin için

ben zszc wather de oynıycam üyeliğim var oyuna başlamak için gold silke ve bota ihtiyacım var bot tehlikeli diyorsun belki bir süre bot kullanmam ama ilk öncelik gold ve silk bunları nerden alabilirim ve nereye yükleme yapıcam bana verdikleri epınleri nereye göndericem bunları merak ediyorum kolay gelsin

Dostum bende ZSZC Waterda oynuyorum Sağlam kişilikli arkadaşlıklar arıyorum.İstersen sana yardımcı olabilirim.Gameaktifden alabilrsin silki sen ıd ve oyundaki karakterinin adını veriyorsun silkini onlar otomatik yüklüyor.

SirCaponeN0b demiş ki:
Dostum bende ZSZC Waterda oynuyorum Sağlam kişilikli arkadaşlıklar arıyorum.İstersen sana yardımcı olabilirim.Gameaktifden alabilrsin silki sen ıd ve oyundaki karakterinin adını veriyorsun silkini onlar otomatik yüklüyor.

tam nasıl alındığını bulamadım sitede peki gold alımınıda onlarmı yapıyor yoksa jangan atcıdan mı alıyoruz

Yukarı Alt