1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Prince of persia : The two Thrones (YARDIM)

1. sayanora

sayanora Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler bu oyunu bilen war mı ya bi tura geliom dew bi yaratık war sro daki elite gibi çenesi yok we orda takıldım ne yapacam o yaratıgı nasıl kescem Beyler özür dilerim yanlış yer çok iyi biliom ama 1 kere ayrıcalık yapın çünkü ençok ragbet gören sayfa burası tekrar sry bana yardım edebilicek biri war sa lütfen cvp yazın....

2. Deepb7ue

Deepb7ue Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arenanın içinde kenarlarda 2 veya 3 platform vardı onların üstüne çıkacaksın ve devin üstüne atlayacaksın atlamaya bastığın andan itibaren hiç bir tuşa basma kendini devin üstünde bulduğunda hançerine dikkatlice bak hafif bir ışık çıkacak o ışığı görür görmez bir kere mousenin sol tuşuna tıkla hançeri deve saplayacaktır ve dev seni fırlatıp yere atacaktır, diğer platforma çık ve yine atla dikkat etmen gereken en önemli şey hançerden ışık çıkmadıkça hiç bir tuşa basmaman ışık çıktığında basacaksın sadece yoksa hiç bir şekiilde öldüremezsin o devi.diğer platformdan atlayınca sanırım debin kafasına çıkıyordu o sırada yine hançerinden ışık çıkacak sadece bir kez vurma tuşuna bas yani mousenin sol tuşuna başka hiç bişeye basma ve hiç bişey yapma hançeri devin bir gözüne saplayacak ve dev can havliyle seni yere atıp platformlardan birni yıkacak , diğer platforma çık ve yine üstüne atla yine ışık çıktığında sol tuş ile bir tıklama yap bu sefer devin diğer gözünüde çıkarcak ve dev diğer platformuda yıkacak fakat kör olmuş olacak bundan sonra yerde deve durmadan saldıracaksın canı çok az kaldığında adamımız devin üstüne çıkacak ve havaya zıplayacak aşağıya düşerken yine hançerden ışık çıkacak o an yine bir kez vurma tuşuna bas devin sırtını baştan aşağıya yaracak ortada bir kuyu açılacak dev yok olacak ve sende ordan devam edeceksin.

3. Lord_Serkan

Lord_Serkan Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu oyunun serisine hastayım full bitirdim ama aynı bölümde bende takılmıştım neettiysem geçemedim öyle kalmıştı sağol açıklama için .

4. addIcFb

addIcFb Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    zaaaaaaaaaaaaaa cvp lara bak ya :evil: arkadaşım yeri bura deil ama

5. sayanora

sayanora Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekür ederim walla cafede seferberlik war sırf o dev için ama bi türlü yatıramadık umarım dediğin i yapabilir we orayı geçeriz.. Teşekür erim açıklama için.. 1 i war bagırmıs bura yeri diil die ben özür diledim zatı yazarken bende biliom yeri diil ama tek bildigim payalasım sitesi bu we sadece sro yu kapsamıs bende çok aradım bunu cvp ını bulmak için ama yok son çare buraya yadım tekrardan pardon ama böle başka oyunları kaplayan sayfa açılırsa çok daha iyi olur hiç olmassa ben açıklama istedim hile diil :D Kardeşim açıklaman için çok saol umarım o 2 gözünü yok edrim devin agzı gitmiş zatı sıra gözünde :D:D:D saol :twisted:

6. Deepb7ue

Deepb7ue Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    rica ederim np bende çok uğraşmıştım orayı geçmek için ama sonunda çözmüştüm :)) sanırım 1 hafta falan o bölümde takılmıştım hatta oyunu defalrca sildim oynamayacam dedim ve yine kurdum :)

benimde en sevidğim oyundu bu tüm serilerini 2 şer hatta 3 er kez bitirdim normalde bi oyunu 2 kere oynamaktan veya bir filmi 2 kere izlmekten nefret ederim sıkılırım dayanamam çünkü önceden görmüşümdür ve ne olacağını bildiğim için hiç hevesim yoktur oynamak ve izlemek için ama bu prince of persia nasıl bişeyse benim gibi birine 2-3 defa başttan oynattırdı :)) Keşke yenisi çıksada oynasak.

7. ffearless

ffearless Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    konunun yeri değil oyun bölümüne taşıyorum ordan devam edin :wink1:

8. sayanora

sayanora Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya ben bu oyunla aslında yeni tanıstım bizim burda kafelerde genellikle sro hayf life kantır we araba yarısları gibi ffa gibi oyunlar war ben bu tür oyunları çok oynadıgım için sıkılıyorum bu yüzden yeni maceralar hoşuma gidio dediğin gibi bu pensia prensi çok farklı adeta sürükleyici bir oyun sana yemin edrim ki cafe yi seferber ettik o dev için bütün oyunları kapadınk sırf o lanet devi geçmek için artık yöntemini bu gün denicem umarım bıcagın parlamasını görürüm D: çok zahmetli bir işi bu dew ama yönteminle yok edecez umarım tekrar dan saol :d

9. Anonymous

Anonymous Guest

warrior withinde dahakayı kesm3k için tüm can uptade lerini toplayıp kum saatli odaya gidin orda watter sworld war onu alın ve oyunun sonuna kdr gelin orda dahaka yı keceksiniz biraz zorlayabilir :?!

10. Rapche

Rapche Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar açıklamayı yapmışlar ama birkaç bişey ekliyim dedim affınıza sığınarak tam bıçak ışık saçtığı anda vurucaksın demişler doğrudur ama ışık kendi kendine çıkmıyor öyle :D yukarıdaki platformlara çıkıp devin tam kafasının yanına yaklaşınca ekranda hafif bi blur efekti oluyor tam o anda speed kill yapman lazım E tuşu diye hatırlıyorum neyse speed kill yapınca prince devin üzerine atlıyıcak ve bıçaktan ışık çıkıcak sende tam o anda atak yapıcaksın zor bişey değil aslında speed kill'i bilmek yeterli ayrıca o deve gelene kadar normal yaratıkların arkalarından seni görmeyecek şekilde takip edip speed kill yaparak öldürürsen çabucak alışırsın zaten bütün boss'ları öldürmen için speed kill yapman gerekicek yoksa öldüremiyosun :D serisini bitirdim halada duruyo bilgisayarımda canım sıkıldıkça oynuyorum takıldığın başka yer olursa yardımcı olabilirim ?!!!!!!!

11. Anonymous

Anonymous Guest

zaten onu görmemek imkansız yaw ilk yapışımda öldürdüm

12. sayanora

sayanora Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaw 2 tane gardian geliyo onları nasıl halledecem ateşli bi çemberin içinde onlardan kaçmaktan başka hiç bişi yapamıyorum birinin elinde balta diğerinin elinde uzun ve kalın bi kılıç var (two handen sword gibi bişi :D ) onları nasıl öldürecez yardım pls

13. Rapche

Rapche Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İlk önce kılıçlı olana saldırıcaksın gücü gitmez kafana takma sen kılıçlıyla kapışırken baltalı arkandan atak yapıcak sana tam o anda kamera efekti değişicek zaten anlarsın o sana atak yapınca sağa yada sola biyere atlayıp kaçıcaksın baltasını yere saplıyıcak o onu çıkartmaya çalışırken sen ona girişiceksin bi müddet sonra speed kill efekti çıkıcak zaten basıcaksın E tuşuna kesiceksin ?!!!!!!!

14. SonSAHNE

SonSAHNE Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    şöyle açıklayayım bu oyunu tüm serilerini bitirmiş birisi olarak ^^

kılıçlı olana bütün kuvvetinle saldır ama gözün baltacıda olsun. baltacı sana doğru hamle yaptığı anda sola veya sağa ani bir şekilde kaç baltacı yere saplar arkasından attack a başla ve speedkill çıkacak onu yapınca baltacıdan kılıççıya zıplar ve onada batırır hançerini bi kaç kere tekrarla bunu geçersin ve manitan ölümden krtarır seni ^^