1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

pre.siz srobotla oyuna girerken dc sorunu

1. 06goldenq

06goldenq Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    srobotla oyuna girerken dc olmamak için ne yapmam lazım :?: sürekli dc olup oyunu tekrar çalıştırmak zorunda kalıyorum :cry: tüm google ı aradım ama bulamadım yada kullanmayı başaramadım. bilen varsa anlatabilir mi :?: zaten bi hesapta pre var, 2nci chara da mı pre almam gerekiyor :?:

2. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy

Silkroad anasayfası göruntulenene kadar refresh yap (F5) sorunun düzelicektir..

3. 06goldenq

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pardon tam anlatamadım bende şimdi okuyunca farkettim. srobot un parmak işaretine tıklayıp oyuna giriyorum. id şifre ve kodu yazıyorum. traffic hatasını verip 2sn sonra disconnet uyarısı veriyor. yani loaderda olduğu gibi kodu tekrarlamıyor. srobot 1.71 clientine uyumlu bir nodc programı var mı? (daha anlaşılır oldu sanırım)

4. Zardock

Zardock   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    viewtopic.php?f=53&t=47845

bu konudaki loaderı indir ilk olarak srobot parmağı ekranın sağ alt kösesındeyse ona exit diyip ordan kaldır
    loaderda no dc işaretli srobot yazan bölum işaretsiz olacak sekilde botsuz gireceğin charı launch a tıklayarak oyuna sok ikinci olarak bot parmagına tıkla ekranın sağ alt kösesıne gelsın loaderı ac ama launcha tıklama bot yazan kutuyu ısaretle parmaktan start game de hemen ardından launch a tıkla oyuna gir bot bazen calısmayabilir eger sorun cıkarsa botla girdiğin charı oyuna yenıden aynı yolla sok botsuz charı cıkarmana gerek yok

edit: yazmayı unutmuşum aynı anda 2 charda bot kullanamazsın autotraining pasif hale gelir biri stall biri ana char seklinde olur

5. 06goldenq

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim

6. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy

Evet şimdi daha anlaşılır olmuş.. Sabit başlıklarda istediğin kadar loader bulabilirsiz.. Loaderlari kullanarak isro botla NODC keyfini yaşayabilirsin.. :thumbsup: