srobotla oyuna girerken dc olmamak için ne yapmam lazım :?: sürekli dc olup oyunu tekrar çalıştırmak zorunda kalıyorum :cry: tüm google ı aradım ama bulamadım yada kullanmayı başaramadım. bilen varsa anlatabilir mi :?: zaten bi hesapta pre var, 2nci chara da mı pre almam gerekiyor :?:

Prada

06goldenq demiş ki:
srobotla oyuna girerken dc olmamak için ne yapmam lazım :?: sürekli dc olup oyunu tekrar çalıştırmak zorunda kalıyorum :cry: tüm google ı aradım ama bulamadım yada kullanmayı başaramadım. bilen varsa anlatabilir mi :?: zaten bi hesapta pre var, 2nci chara da mı pre almam gerekiyor :?:

Silkroad anasayfası göruntulenene kadar refresh yap (F5) sorunun düzelicektir..

pardon tam anlatamadım bende şimdi okuyunca farkettim. srobot un parmak işaretine tıklayıp oyuna giriyorum. id şifre ve kodu yazıyorum. traffic hatasını verip 2sn sonra disconnet uyarısı veriyor. yani loaderda olduğu gibi kodu tekrarlamıyor. srobot 1.71 clientine uyumlu bir nodc programı var mı? (daha anlaşılır oldu sanırım)

viewtopic.php?f=53&t=47845

bu konudaki loaderı indir ilk olarak srobot parmağı ekranın sağ alt kösesındeyse ona exit diyip ordan kaldır
loaderda no dc işaretli srobot yazan bölum işaretsiz olacak sekilde botsuz gireceğin charı launch a tıklayarak oyuna sok ikinci olarak bot parmagına tıkla ekranın sağ alt kösesıne gelsın loaderı ac ama launcha tıklama bot yazan kutuyu ısaretle parmaktan start game de hemen ardından launch a tıkla oyuna gir bot bazen calısmayabilir eger sorun cıkarsa botla girdiğin charı oyuna yenıden aynı yolla sok botsuz charı cıkarmana gerek yok

edit: yazmayı unutmuşum aynı anda 2 charda bot kullanamazsın autotraining pasif hale gelir biri stall biri ana char seklinde olur

Prada

06goldenq demiş ki:
pardon tam anlatamadım bende şimdi okuyunca farkettim. srobot un parmak işaretine tıklayıp oyuna giriyorum. id şifre ve kodu yazıyorum. traffic hatasını verip 2sn sonra disconnet uyarısı veriyor. yani loaderda olduğu gibi kodu tekrarlamıyor. srobot 1.71 clientine uyumlu bir nodc programı var mı? (daha anlaşılır oldu sanırım)

Evet şimdi daha anlaşılır olmuş.. Sabit başlıklarda istediğin kadar loader bulabilirsiz.. Loaderlari kullanarak isro botla NODC keyfini yaşayabilirsin.. :thumbsup:

Yukarı Alt