Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Prada demiş ki:
!!! Veliahtını Seçti Karşınızda Yeni Playboy !!!

Sitemizde kurulduğu yıldan beri geleneksel olarak veliaht seçilir ve kavuk ona verilirdi bu gelenek jesuswan'a kavuğun verilmesi ile başladı ondan Paris'e O'ndan ben Prada'ya şimdide Romeo'ya geçmiş bulunmaktadır.

8 aylık Playboyluğum; kavuğu veliahtıma devredip Site Admin payesine ulaşmam ile noktalanmıştır. Ailemizin bu en güzel payelerinden biri olan Playboyluk tahtının hakkını verebileceğine inandığım Romeo'yu huzurlarınızda yeni playboyumuz ilan ediyorum.

Sözün özü Ailemizin yeni Playboy'u Romeo'dur öpüyoruz gözlerinden onu ve özel paylaşımlarını kendisinden bekliyoruz 8)

- Resim Silinmiş.

Romeo özel kutlamalarda bu pastayı kullanacaksın buyur veliahtım bu güne özel extraloobdan bana hediye olan pastamız şimdi benden sana hediyedir

Bon Apetite
:kalp:

Saygılarımızla,

Playboy'luk extraloob.com ailesi için çok önemli bir title'dır ve en önemli özelliği Playboy ancak Playboy tarafından seçilir ve veliahtlık ile devam eder Prada'nın Romeo'yu seçmesini saygıyla karşılıyorum ve yeni Playboy'umuzun hepimize neşe getirmesini diliyorum.

Romeo için söylenecek tek şey var o da sevgi ve saygıyı asla elden bırakmadan birkaç yıl bu görevi güzelce yapmandır kuzum :muck:

ve yeni Admin Prada kuzum son title olan Adminlik payesini de yakana takmış bulunuyorsun artık söylenecek söz kalmadı yeni görevin yeni rütben sana uğur getirsin güzelim bu aile artık hepimizin mucX honey :kalp:

çok güzel oldu bu gerçekten :muck: :beer:

/ Xanthos, kendisi zati bir süreliğine ayrılmıştı kafasını dinledi ve geri geldi bu yüzden onu tebrik etmedim ama kuzumdur canımdır ne zaman isterse onu benden alır 8)

Son düzenleme:

Absence

Yahu son gören yine ben oldum Prada ya adminlik broma playboyluk yakışır.Hayırlı olsun

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Replay demiş ki:
Prada'yı (Berker abiyi) sürekli playboy olarak görürdük nasıl alışacağız acaba :roll:

ahahaha imza avatar ile o formunu korur yoksa bende biraz yabancılık çekeceğim lakin çok cool olmuş admin olduktan sonra bana bile trip atarken gördüm ahahahaha tospa yaaa havalara girmiş yakışır kuzuma yakışır daha öte payemi var yok herşey yakışır o vakit mucX :kalp:

Prada

extraloob demiş ki:
Replay demiş ki:
Prada'yı (Berker abiyi) sürekli playboy olarak görürdük nasıl alışacağız acaba :roll:

ahahaha imza avatar ile o formunu korur yoksa bende biraz yabancılık çekeceğim lakin çok cool olmuş admin olduktan sonra bana bile trip atarken gördüm ahahahaha tospa yaaa havalara girmiş yakışır kuzuma yakışır daha öte payemi var yok herşey yakışır o vakit mucX :kalp:

Ohoooo baba bırak hevesimizi çıkaralım :P Nazımız birbirimize geçer :muck: :kalp:

Berker abi sana imzan ile ilgili birşey söylemek istiyorum özellikler >>> ayarlar Ekran çözünürlüğünü 1440 x 900 yapınca imzan süper gözüküyor :D Lakin Prada yazan yer kötü gözüküyor onu değiştirsene :D

Yukarı Alt