Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Takımı
Besiktas
meliksah demiş ki:
Duygusuzz demiş ki:
meliksah demiş ki:
bu moderorlerin benimserverimle ne alıp veremediği varsa çıkacak ortaya kemaliste bildiriyorum
elinden geleni ardına koyma bakalım bildirdikten sonra zararlı ne taraf çıkacak
bu tehditlerin son bulacak dostum görüşürüz
sen tehdit görmemişsin buna dediğine göre ayrıca evet görüşürüz.

lnTerpoL

Bilgiliyim
meliksah demiş ki:
Duygusuzz demiş ki:
meliksah demiş ki:
bu moderorlerin benimserverimle ne alıp veremediği varsa çıkacak ortaya kemaliste bildiriyorum
elinden geleni ardına koyma bakalım bildirdikten sonra zararlı ne taraf çıkacak
bu tehditlerin son bulacak dostum görüşürüz
meliksah bir daha herhangi bir mod veya d.mod'a saygısızlık yaptığını görmek istemiyorum.
Ayrıca bu server seninmi ben anlamadım şimdi.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Bildir Kemalist'e hepimizi. Adam gelir hakaretler eder moderator gorevini yapinca suclu olur. Oldu pasam. İstersen browser reklamini da Meliksah Istek Paylasim Sitesi yapalim ne dersin?
Hadi burayi gec forum eh nihayetinde. Peki forumdaki insanlar? Sen hic tanimadigin birine boyle konus bakalim. Burada da kimseyi tanimiyorsun ve boyle konusma hakkin hic bir sekilde yok. Disarida birine hakaret edersen ya seni dover ya da sikayette bulunur. Burada da hakaretin cezasi var. Moderatorlerimiz uyarmis duzgunce. Insanlik namina en ufak bir his tasiyorsan icinde iste o zaman anlarsin demek istedigimi ya da 2 gram insan icine ciktiysan.
Ozelden insanlara adres verip zirvalamak ile bitmiyor bu isler ek olarak. Gidip arkadasima yapmissin bunu. Erkeklik bu demek olmuyor.
Hadi eyv.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt