Başımdan geçen olayları anlatmak istiyorum...
1 haftadır titanda s bot satın aldıktan sonra 3 tane char kasıyorm, iyi güzel gidiyor charlarda yavaş yavaş gelişiyor ama zahmeti yokmu adamı çileden çıkartıyor.
Odaya yiğenim giriyor aman dokunma etme derken modeme 1 kere çarpıyor cart net kesildi aman allahım scriptleri baştan ayarla cara gir onu yap bunu yap saat 4 ken 5 oluyor sora potları tekrar kontrol ediyor bankaya bakıyor atları kontrol ediyor oldu saat 5.30 yarım saat sorada event yazısı geçiyor al bide evente sokuyorum hepsini bide eventde mob cıkmıyor bayrak alıyorsun dc yiyor aman baştan gir baştan yap bida uraş oldumu saat 6 noldu 4 de sözde carları bota bırakıp gezicektim. Yok illahlah geldi aman benden uzak olsn 3-5 car bizi aşar bide halgan 15 20 carı aynı anda kasıyor wallahi hak vermemek elde değil. Ha bide scriptler aynı olduğundan dolayı klasik scriptlere 10 15 adam düşüyor bu sefer elle slot bulmak zorundasın heleki benim gibi blademi kasıyorsun allah sana sabır versin arkandan wizard dalar kıllına gelir biri 10dkda kestiin 2 mob'a ks atar aman abi yani uzak olun 8O
Bladeyi satışa geçiriyorum bow'a yoğunlaşıyorum yok bu iş bizi aşar ben rahatlamak için bot aldım bu sefer daha uraşlı oldu wallahi
WTS >> 47 Lv Blader Skiller Full max fire/bicheon 2.5m parası var bot droplamıştı 47 lv +3 sos eu light male armoru var 47 lv iti var 20 tane fln elixir wep var 2-3 sayfa elixir pro var 48 +3 blade shield i 42 +3 blade shieldi var char güzel hayatta bırakmam aslında ama dediğim gibi bu iş cok yorucu bide okullar başlıyor öğrenci adama hiç gelmez bunlar...
350 silke veriyorum carı isteyen bana ulaşsın :headbang:
server titan

Ya işte gençlerimizin anlayamadığını sen yaşamışsın.Düşün bi de bunu başkası için yapıyorsun, işin bütün ceremesini sen çekiyorsun,birisi gelip hazıra konuyor :)

üstüne bi de bedavaya yapılmasını istiyor :P

Sonra char 1 gün gecikince telaş yapan arkadaşlar çıkıyor bir de.
Benim pc'de açıldıktan 20 dk sonra en az 12 toplamda her zaman en az 18 char açık oluyor. Bir de modemin fişinin takılı olduğu prizde sorunmu vardır nedir biri orda ışığı yaksa net 1-2 sn kesiliyor ama dc olmuyor. Ama ev telefonunu açınca bağlantı bazen gidiyor tamamen tüm o charları tekrar oyuna sokuyorum clientless'a çeviriyorum.
Bir de bunların görevleri var , goldu biten var , inventory'si dolan var , kasası dolan var vs vs. Bu yüzden genelde akşam 5 sabah 8 arası ayakta oluyorum. Gece serverlar boş diye rahat rahat işime bakarım diye sonra sabah 8-9 arası yatağa , akşam 4-5 yine ayağa :D

Yukarı Alt