xxxxx demiş ki:
xxxxxxxx demiş ki:
Yha oyuyn ne saman acılacak bi bilgi yokmu halaa
Hayr yok yhaaa ne saman açılcağını bilmioruss hiçbirimizs
Yukarıdaki rezillik forumda sık sık karşılaştığım ve beni gerçekten üzen bir durum. Yönetim tarafından bu rezilliğe bir çare bulunmasını rica ediyorum. Forum kuralları içerisinde, konu ile alakalı sadece 9. maddeyi bulabildim, ancak herhangi bir yaptırımı yok. Bu maddeye acilen bir yaptırım eklenmesini rica ediyorum.

Forum içerisinde ne yaptığı belli olmayan bir sürü Moderatör var. Bu konu ile onlar da ilgilenebilirler. Hem caydırıcı bir yaptırım uygulandığı zaman eminim kısa bir süre içerisinde forum üyeleri de üzerine düşeni yapacak ve böyle anlamsız, Türkçeye uymayan postlar gördüklerinde yazan kişiyi uyaracak ve kınayacaktır.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
onun önüne geçemezsin ki ayrıca bir akım bu EMO çılgınlığı kimseye karışamayız herksi sefiosss bisss k.i.b :D :P

Türkçeyi çok katlediyolar biz gerektigi yerde uyarımızı yapıyoruz ama kisinin konusma özgürlügüne bisey diyemeyiz :wink1:

çok haklısın postlarda b yerine ß g yerine q gibi şeyler kullanılıyor hic hoş değil :roll:

konuyu açan arkadaşı tebrik ediyorum. çok güzel bir noktaya değinmişsin. bu kişilerden ben de pek hazzetmiyorum ama ne yapabiliriz ki? o öyle yazdığında cool olduğunu, karizmatik olduğunu sanıyor ama... :roll:

bknz: aqaa, qanqa, yhaa

tiksinç

Takımı
Galatasaray
Bunu engelleyemeyizki gücümüz yetmez,bu dilleri kendinden geçmişler kullanıyor . :wink1: Şahsen hiç sevmem.

bkz: yönetimde kullanan varmı ??yok çünki bunlar saygın insanlar olgun insanlar :muck: :thumbsup:

Windy

Forumda isteyen istediği şekilde yazabilir,isterse sayı dilindende yazsın prob. değil. Gelipte biri ingilizce yazı yazdığında nasıl hor görmüyorsa bu akımıda horgörmeyeceğiz :wink1: Siz keyfinize bakın. Emoca>>Türkçe çeviri lazım olduğunda 1 pm kadar uzağınızdayım :thumbsup: Böyle küçük şeylere takılarak vakit harcamayın.

2. alıntı benim mesajım, arkadaşla aynı dili konuşmak için makara amaçlı o şekilde yazmıştım ^^

Mesajlardaki Yhaa larıda bold 'a ben getirmiştim :mrgreen:

İnsanların huyunu değiştiremeyiz :sfff: bhou shakildhe qhonushan bir adam gördü mü yapılacak en iyi şey :byes:

Takımı
Galatasaray
Tiksinmek değilde Türkçe'nin bu hale getirilmesi hoş değil bence.

@WindTalker

Belki haklısın ama İngilizce bir millete ait resmi dil. Emoca ise ne bir millete ait ne de herhangi birilerinin resmi dili. :roll:

Düzgün Türkçe'yi herkes destekliyor fakat Türkçe'yi kullanacaksak tam olarak kullanacağız... Örneğin sen, Yusuf kardeşim Türkçe kullanalım demişsin konu başlığında 'post' kelimesini görüyorum... Olay sadece EMO yazım dili yada MSN dili değil bence o zaman İngilizce de sadece kendi bölümünde kullanılmalı değil midir ? Tam açıklayamadım ama anlarsınız inşallah...

ScorpioGlaive demiş ki:
Düzgün Türkçe'yi herkes destekliyor fakat Türkçe'yi kullanacaksak tam olarak kullanacağız... Örneğin sen, Yusuf kardeşim Türkçe kullanalım demişsin konu başlığında 'post' kelimesini görüyorum... Olay sadece EMO yazım dili yada MSN dili değil bence o zaman İngilizce de sadece kendi bölümünde kullanılmalı değil midir ? Tam açıklayamadım ama anlarsınız inşallah...

biz ingilizce kullanılmasın demiyoruz ki :) türkçeyi düzgün kullanalım diyoruz."yha" değil "ya" yazarak düzgün kullanmak.

Herkezinde dediği gibi önemLi bir konu ama böyLe konuşanLar normaL konuşanLardan daha çok nerdeyse :P
O yüzden önüne geçilebileceğini sanmıyorum .
Ama önemLi oLan anLamak - anLaşıLmak bence .

Yukarı Alt