1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

positive GaminG # SurF. [Efsane Geri Döndü] [46.45.171.15]

1. pGtim

pGtim Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Serverimizda "Lan" kelimesi küfür ve kısaltmaları yasaktır.
    Değişen Ve Yenilenen Yüzüyle positive Gaming # Surf Server'i Size Sunmaktan Zevk Duyuyoruz:
    Ip: 46.45.171.15
    Dns:cs.pGtim.net
    Slot:30+2
    İnternet Sitesi: www.pGtim.net
    Facebook Sayfası: fb.pGtim.net
    Teamspeak Adresi: ts3.pGtim.net
    İletişim: http://www.pGtim.net (CANLI DESTEK Sistemi) ya da satis@pGtim.net (Skype)- Maillere Cevap Verilmez

Ayrıntılı Adminlik Fiyatları için sitemizi ziyaret edin.

Türkiyenin En Kaliteli Surf Serveri Olan positive Gam!ng Surf Serverimizda Sizleri Aramızda Görmek İstiyoruz

positive Gaming Surf Serveri Türkiye'de Özel Yapan nedir?:

• [li]Bir Surf Serverda İlk Ve Tek 4 Koruma Bir Arada! Üstelik Bütün Haritalarda! ( Buy, Buy çıkışı, Base ve Kafes)[/li]
      [li]Buy, Buy çıkışı Ve Kafes Koruması: Bu Bölgelerde oyuncular Birbirini Vuramaz. Ayrıca Bu bölgelerde pusmayı & Beklemeyi önlemek Amacıyla Otomatik Teleport Eklentimiz Sayesinde oyuncular Buy'da 25 Kafeste 5 Saniyeden Fazla Bekleyemez.[/li]
      [li]Base Koruması: Otomatik Teleport eklentimiz Sayesinde Oyuncular 5 Saniyeden Fazla basede bekleyemez böylece Base pusma v.b Önlenir.[/li]
      [li]Serverimizin tüm özelliklerini daha yakından tanımak için buraya tıklayın..[/li]

Diğer Özellikler:

• [li]Serverimizin %95'i Türkçedir.[/li]
      [li]Türkçe Radyo mevcuttur[/li]
      [li]Paraşut, BunnyHop Vardır[/li]
      [li]Adminler Tecrübelidir[/li]
      [li]Pusması Yasak Olan Yerlerde Oto Teleport ( Işınlanma ) Eklentisi Vardır.[/li]
      [li]7/24 Admin ve Skype Desteği Vardır[/li]
      [li]Oto Silahlar Yasaktır ve oyuncuların busilahları alıp kullanmaları imkansızdır.[/li]
      [li]Top 15. Haftada 1 Sıfırlanır 1.ye Yetkili slotluk hediye edilir. En çok online olan oyuncumuza da Yetkili Slotluk Hediye Edilir:Online Süreleri İçin Tıklayın[/li]
      [li]2 Haftaya Bir Hafta Sonları Adminlik Yarışması Yapılmaktadır.[/li]

Unutmayın Amacımız Maddiyat Değil Sizlere Kaliteli, Küfürsüz Güzel Bir Surf Ortamı Sağlamak
    İYİ OYUNLAR!

2. pGtim

pGtim Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yeni IP Adresimiz: 46.45.171.15