Jigsaw

Aileden
http://www.securitymetrics.com/portscan.adp

Linkte soldaki butona tıklayın ve teste girin.

Stealth = Portun gizli ve güvenli olduğunu,
Closed = Portun bulunabilir fakat kapalı olduğunu (*),
Danger / Open = Portun açık ve davetsiz misafirlerin bilgisayarınıza girebileceğini gösterir.

(*) Uzman hackerlar kapalı olmasına rağmen girmenin bir yolunu bulabilir! Portlarınızı gizli tutmanız çok önemlidir!

Benim aşağıda aldığım gibi bir tabloya sahipseniz bilgisayarınıza sizin bir hatanız olmadan girilmesi neredeyse imkansızdır. Sizin hatalarınız bilmediğiniz bir dosyayı açmak, Hamachi portundan trojan yemek, oyun oynarken sıkıştırılmış paketlerin içine trojan koymak olabilir.

- Resim Silinmiş.

Çok fazla açık portunuz varsa size şiddetle ZoneAlarm Security Suite kullanmanızı öneririm. Bazı özelliklerini devre dışı bırakarak çok etkili ve ücretsiz bir çözüm. AntiVirüsünün yetersiz olduğunu düşünüyorsanız -ki bence gayet uygun sonuçta hükümet bilgisayarı kullanmıyoruz- Avast! kullanabilirsiniz. Bu da yine ücretsiz bir güvenlik çözümü. Bana göre şu an piyasadaki en sağlam antivirüs KasperSky ve NOD32 ama bir ev kullanıcısı için fazla abartılı olduğunu düşünüyorum.

Jigsaw,
The Playboy

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Benim 3 open gerisi closed durum vahim heralde :?

E0N

rank8
saol ya açık olan portları nasıl kaapatıcaz beiri beni acayip şekilde oynatıyor format atıyorum portlar açık kaldığı için pc açtıımda bir sürü trojan dolu

Yukarı Alt