Ben olsam bitane wiz kasardım.Canım sıkıldıkça bi birine bi birine girerdim :D

peki sen o karttan aldıgınde hangi hediye sectin sun staff sectindemi çıktı yoksa devil sprit veya avatar falanmı

LoTuSs_KsK_ demiş ki:
peki sen o karttan aldıgınde hangi hediye sectin sun staff sectindemi çıktı yoksa devil sprit veya avatar falanmı
staff seçtim kırmızı kristal cıktı ve kristal üzerinde sadece sun yazıyordu ben builde göre xbow verir diye düşündüm ama staff verdi. belki bekletip oraya sun xbow geldiğinde kırdırsaydım xbow verirdi. iyice kafam karıştı ya yeniden başlamakta ölüm geliyor birde aynı acc den :(((

off sun başa bela oldu char soyuldu ya. tek şüpheli sbot olarak görünüyo çünkü pc de sro ile ilgili sbottan başka hiç bir program yok. pc de kaspersky var taratıyorum hiç birşey cıkmıyo acaba sbot yaparmı böyle bişey :((

_titan_ demiş ki:
off sun başa bela oldu char soyuldu ya. tek şüpheli sbot olarak görünüyo çünkü pc de sro ile ilgili sbottan başka hiç bir program yok. pc de kaspersky var taratıyorum hiç birşey cıkmıyo acaba sbot yaparmı böyle bişey :((
ben 4-5 aydır kullanıyorum :) ne sunlar geldi gitti ama :D hiç soyulmadım :... imkansız sbot abik gubik işlerle uğraşmaz :D

+ acc den calınamaz onlar trade yada stalla konulamıyor :)

zaten sunu alamamışlar tarade yapılamadığı için.
char soyulurken bende pc başındaydım olayın gelişmesini sırayla anlatabilirim.
pc de 4 tane sbot açıktı. bende chardaydım 3 tanesi clientlesdeydi 1 tanesinde ben vardım.
clientles olan sbotlar tek tek kapanmaya başladı altta simge durumunda olanlar.
nolduğunu anlayamadım program kendiliğinden kapandı ve windows hiç hata vermedi.
sonra benim oyunda olduğum kapandı. bende tekrar oyuna giriş yapmak istedim ama oyunda başkası var diyodu giremedim. girdiğimde char soyulmuştu.
yan charda gold vardı ona gireyim dedim ve girdim arkadaşa pm attım goldu sana vereyim diye ve arkadaş tamam dedi. arkadaş gelirken sbot yine kendini kapattı oyuna tekrar gireyim dedim oyunda yine başkası vardı. girdiğimde ise yan chardaki goldlarda gitmişti.
siz olsanız kimden şüphelenirsiniz.
1 ay önce pc ye format atılmış c ve d sürücülerine ve pc de sbottan başka hiç bir şey yoktu. loader falan kullanmıyodum. anlıycanız bütün birikimlerim gitti.

TrowZeeN

Öğretiyorum
_titan_ demiş ki:
zaten sunu alamamışlar tarade yapılamadığı için.
char soyulurken bende pc başındaydım olayın gelişmesini sırayla anlatabilirim.
pc de 4 tane sbot açıktı. bende chardaydım 3 tanesi clientlesdeydi 1 tanesinde ben vardım.
clientles olan sbotlar tek tek kapanmaya başladı altta simge durumunda olanlar.
nolduğunu anlayamadım program kendiliğinden kapandı ve windows hiç hata vermedi.
sonra benim oyunda olduğum kapandı. bende tekrar oyuna giriş yapmak istedim ama oyunda başkası var diyodu giremedim. girdiğimde char soyulmuştu.
yan charda gold vardı ona gireyim dedim ve girdim arkadaşa pm attım goldu sana vereyim diye ve arkadaş tamam dedi. arkadaş gelirken sbot yine kendini kapattı oyuna tekrar gireyim dedim oyunda yine başkası vardı. girdiğimde ise yan chardaki goldlarda gitmişti.
siz olsanız kimden şüphelenirsiniz.
1 ay önce pc ye format atılmış c ve d sürücülerine ve pc de sbottan başka hiç bir şey yoktu. loader falan kullanmıyodum. anlıycanız bütün birikimlerim gitti.
aynı şekilde gaiada herhafta en az 500 kişi soyuluyo. sorun tek sende deil ama bunu yapan kanımca ya rev6 yada silkroadservice.com. çünkü bizim arkadas pc sinde sro ve sbot hariç hiç bişe yüklü deildi. aynen yukarıda anlattıgın gibi soyuldu

bugu felan yok dime sos chestler gibi 97staffcım var gittide 64lvl lik staffcıma çıakrtabildim 20silk le sun staff bug yoksa kasıcam o charı :D

PRoFeSSiYoNaL demiş ki:
bugu felan yok dime sos chestler gibi 97staffcım var gittide 64lvl lik staffcıma çıakrtabildim 20silk le sun staff bug yoksa kasıcam o charı :D

bug olayını tam bilemem ama saturn de pavi diye bir stall charında 9 tane sos garment che vardı bu şahsen beni biraz şüpelendirdi :?

Ps : Magic Pop'dan çıkan giysileri (armor, robe vs.) gender switch ile çevirdikten sonra satabiliyorsunuz.

kendi soruma cevap buldum 8)

Yukarı Alt