sonunda oldu :D ama ancak +5 80 lvl yüzük lucky powdersız 3 kere üst üste yandı ardından hemen lucky ile silaha bastım sonuç +5 :D

+6 basmayı bana +7 basmayı da polgiye sorun siz..
3 günde 5 kez +6 item yaktım.gerçekten çok garip bi adamımdır.
en sonunda gittim jangan'a kuytu bi yerde 7yi bastım.
bence +larınızı bastıktan sonra birkaç gün bekleyin.
+5 ten hemen sonra +6 deneyebilirsiniz ama sakın +6dan hemen sonra 7 denemeyin !
bu arada silah önemli demiş polgaracım haklı.
dikkat edin.repair yaptıgınızda item durabilitysi full olsun.bazen 126/129 kalabiliyor ne kadar repair de yaptırsanız..öyle itemlardan uzak durun.onlarda bi ...luk var.siz paşa paşa gidin normal itema basın..

güzel bi rehber polgim ellerine sağlık.

Benim +6 patladı +7 de ama ertesi gün bu rehber sayesinde tekrar +6 yaptım inş. Palgi sayesinde +7 olucak

Crumby_ demiş ki:
Benim +6 patladı +7 de ama ertesi gün bu rehber sayesinde tekrar +6 yaptım inş. Palgi sayesinde +7 olucak
İnş. olur hacım da Pol dense sevinirim. Polgi dediniz neyse sorun yok. Ama Palgi nedir yahu :mrgreen:

Polgara demiş ki:
Crumby_ demiş ki:
İnş. olur hacım da Pol dense sevinirim. Polgi dediniz neyse sorun yok. Ama Palgi nedir yahu :mrgreen:
I'm so sory Polgi sadece yanlış bi harfe basmışım ama yakıştı ha PALGi xD

80+3 4 tane bowum var bakam +5 yapabilecem mi eger +5 olursa elimdeki 80+5 i belki zorlarım +6 ya

inş dediklerin dogrudur çok teşekkürler

Hahahaha I win guys , I win 8)

Yahu ne kadar mutlu oldum kaç kişi +6/+7 bastı şuraya bakarak 1 haftada :D Hepinize bol şans dilerim :beer:

killingspree sro hayatımı sonlandırdı bugün benim weapon +2 suan para yok elix yok birşey yok keşke sana denetseydim... noob killing:D

yöntem basit ya 3 defa yak zorla 2 defa yak zorla 4 defa yakıp zorlanmıyo çok urastım 4 defa yansaydı +7 deniyecektim...
ama 1 haftaya kadar plus basacam..şans artacak full +7 kasacam :D

Polgara THX CANİM :d

Yukarı Alt