Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği'nin düzenlediği toplantıya katılan Polat, "Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinde benim gönlümden geçen Beşiktaş'ın kazanması. Zaten normalde de düşünülen önce Beşiktaş'ın kazanması, sonra berabere bitmesi" dedi.

Fenerbahçe maçında hayal kırıklığı yaşadığını söyleyen Polat buna gerekçe olarak da Bünyamin Gezer'in maçı iyi yönetememesini gösterdi. Polat, Fenerbahçe'yi Ali Sami Yen'de en güzel şekilde ağırlayacaklarını söyledi. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek Kewell'ın durumuna da açıklık getiren Polat, devre arasında Rijkaard'tan gelecek rapora göre hareket edeceklerini dile getirdi.

Elano'nun istikrar sorunu yaşadığını belirten Polat, "Tam oynamaya başlayacak, Brezilya'ya milli takımına gidiyor. Ben ABD'ye gidiyorum, 2-3 gün kendime gelemiyorum. Onlar nasıl futbol oynuyor şaşırıyorum. Yoksa Elano'nun kalitesinden hiç kuşkum yok" diye konuştu.

Arda'nın baskı altında olmasına karşın bunun üstesinden geleceğini vurgulayan Polat, Leo Franco'nun yediği goller için de sadece bu oyuncuyu suçlamamak gerektiğini dile getirdi
.

Yukarı Alt