Yayınladığınız tüm hack programları, size gani gani geri dönsün. Oyunlara yapmış olduğunuz yapmasanızda yayınlayıp başkalaırnın yararlanmasını sağladığınız programlar bi taraflarınızdan çıksın.. Emek hırsızları :)

2447 demiş ki:
Yayınladığınız tüm hack programları, size gani gani geri dönsün. Oyunlara yapmış olduğunuz yapmasanızda yayınlayıp başkalaırnın yararlanmasını sağladığınız programlar bi taraflarınızdan çıksın.. Emek hırsızları :)
sakin ol şampiyon :thumbsup:

bu tür programları kullanmayı sevmiyorum acıkcası kullanan insanı da sevmiyorum cicioe2
virustotal link çalışmıyor indirecek arkadaşlar dikkatlı olsun sonuçlarına katlanmak zorunda kalmasınlar :thumbsup:

SirGLooMy demiş ki:
bu tür programları kullanmayı sevmiyorum acıkcası kullanan insanı da sevmiyorum cicioe2
virustotal link çalışmıyor indirecek arkadaşlar dikkatlı olsun sonuçlarına katlanmak zorunda kalmasınlar :thumbsup:

Link Yenilendi + denemedenn yorum yapmayın

2447 demiş ki:
Emek hırsızı olsam böle sacma sapan işlerle urasmam oyunda millet yapıyor keşfettim sizlerle paylaşmak istedim...

KarsLeee demiş ki:
2447 demiş ki:
Emek hırsızı olsam böle sacma sapan işlerle urasmam oyunda millet yapıyor keşfettim sizlerle paylaşmak istedim...

wow hacı cok saolsın ya valla 10 numara :):) adamı görüyom saklanıyom bıcakla küt arkadan muhahaha :D

+Dejavu+

Bilgiliyim
Yazık ya yemin ediyorum PB'ninde suyunu çıkarttınız adam gibi sniper zevkimiz vardı oda sen ve senin gibi 'ler yüzünden yok olcak ya yazık

hacı ama biz oynarken bazı oyuncularda yapıyor bu sefer bizede yazık oluyor nasıl olcak :S arkadas bulmus paylaşıyor işte denedım ben oldu D:D:D

+Dejavu+

Bilgiliyim
JosanStathaM demiş ki:
hacı ama biz oynarken bazı oyuncularda yapıyor bu sefer bizede yazık oluyor nasıl olcak :S arkadas bulmus paylaşıyor işte denedım ben oldu D:D:D
Aferin çok iyi yapıyorsunuz yayın yayın tüm türkler zaten hacksiz oynamayacaz duruma düştü emek yok adamı gör indir sonra ben pb oynuyorum diye kendini tatmin et cicioe2

JosanStathaM demiş ki:
HACI BENDE NOD32 VAR bulmadı bişe :S S: alla alla bi terslik olmasın ? sende :S
ondan mı bugün üye oldun bu foruma (:

kaç saattir izliyorum sizi daha kimler gelipte saçma sapan şeyler yazacak diye. geldi 2-3 kişi :)

Kimse indirmesin virüslüdür....

+Dejavu+

Bilgiliyim
JosanStathaM demiş ki:
İndirin taratın. Adam oraya virüssüz koymuş dosya adı değişip boş bi dosya ile taratmış ben ise indirip tarattım %54 virüslü banamı inanıcaksınız onamı bilemiyecem. :thumbsup:

volkanka demiş ki:
JosanStathaM demiş ki:
ondan mı bugün üye oldun bu foruma (:

kaç saattir izliyorum sizi daha kimler gelipte saçma sapan şeyler yazacak diye. geldi 2-3 kişi :)

Kimse indirmesin virüslüdür....
Adam Sherlock Holmes :beer: 8)

Yukarı Alt