1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

"Podolski: G.Saray çok büyük kulüp"

1. Xperyon

Xperyon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    PC Donanım teknik destek.
    Yıldız futbolcunun, Almanya’daki yakın arkadaşı antrenör Turgay Hardal transferdeki son gelişmeleri anlattı.

Yıldız futbolcunun, Almanya’daki yakın arkadaşı antrenör Turgay Hardal transferdeki son gelişmeleri anlattı. Podolski’nin niyetini çok iyi anladığını belirten Hardal, “Kendisini bana, ‘Galatasaray kulübümle anlaşırsa görüşmeye hazırım. Çünkü sözleşmeli bir futbolcuyum. Ancak Beni ısrarla istemeleri gurur verici. Gerçekten çok büyük bir kulüp’ diyor” ifadesini kullandı.

Podolski’nin Türklerle ilişkilerinin çok iyi olduğunu vugurlayan ve Köln’de 1.5 milyon Euro net kazanç elde ettiğini söyleyen Hardal, “Galatasaray ona bunun iki katı para önerdi. Hayatı boyunca bir daha böyle bir teklifle karşılamaz. Zaten Alman basını da görüşmelerin olumlu gittiğini belirtiyor” dedi. Podolski’nin bonservisi konusunda kolaylık sağlanması için kulübüyle görüştüğü belirtilirken, yönetimden transferinin bir an önce açıklanmasını istedi. Ancak Kölnlü idareciler, taraftar baskısından çekiniyor. Başkan yardımcısı Adnan Öztürk’ün ise bugün Almanya’ya gideceği öğrenildi..

2. NeverCry

NeverCry Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    offf off Reyese 10 basacak bir 10 numara bi alsak ^^

3. Xperyon

Xperyon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları: