Tebrikler.+7 olması demek herkese tek atacak anlamına gelmez.full blueli +5+6 setli oyunculara tek atamaz kendimden biliyorum +7 staf mag 80 var bendede.glavierlere 18k-23k arası vuruyor intleri genelini alıyor tekde .Demek istedğim karşıdakine bağlı^^

Xenas

Eywallah Sağolun arkadaşlar evet Karşıdakine bağlı ama genelde tek atıoyr :)

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
RoadRunner demiş ki:
Eywallah Sağolun arkadaşlar evet Karşıdakine bağlı ama genelde tek atıoyr :)
tek atmak nasıl bi duygu(dedim ama makara Wink işte)+7 de baya güzel görünüyor tebrikler

herkes bu günlerde kendini kral ilan etmeye başladı..

Bu oyunda Kral Diye Birşey Yok, Gün Gelir Birisi Gelir Karakterinizi Soyar Ve Ne Krallığınız Kalır Nede Başk Birşey..

2x2-5 demiş ki:

Bu oyunda Kral Diye Birşey Yok, Gün Gelir Birisi Gelir Karakterinizi Soyar Ve Ne Krallığınız Kalır Nede Başk Birşey..
Sen bilgisayarına virus prog koymassan düzenli trojan kontrolü yapmassın int.cafelerde oynayıp durursan,elinde ne char kalır ne bişey.Bunlara dikkat ettikten sonra Allah korusun charına birşeycik olmaz.

1 aydan az kaldı bekleyin...

Zamanı gelince bir konu açacağım.. O zaman bu sözümü hatırlatıcam extraokk Wink

Sniker demiş ki:
2x2-5 demiş ki:

Sen bilgisayarına virus prog koymassan düzenli trojan kontrolü yapmassın int.cafelerde oynayıp durursan,elinde ne char kalır ne bişey.Bunlara dikkat ettikten sonra Allah korusun charına birşeycik olmaz.
evimde 2 tane bilgisayarva ve bunları etini satsan bile alabileceğini düşünmüyorum, ayrıca bu dünyada herşey silkroad değil..

Karakterim Soyulsada Hiç Problem Değil Benim, Yapabilen Yapsın, Kimseden de Korkum Yok, Ayrıca Sitelerde +7'm Var, Kralım Bilmemneyim Diyede Topicler Açmıyorum..

Tbrkler Sunuda bılmek gerekırkı Plutonun en tanınmıs charLarından bırı ılk 80 lwl staffa sahıp ve ardından Sand_MaN YANI Alİ Abi geLıyor bu 2 charda dehset unıqikillerleri serverin:D

camlica demiş ki:
1 aydan az kaldı bekleyin...

Zamanı gelince bir konu açacağım.. O zaman bu sözümü hatırlatıcam extraokk Wink
aynen camlica Wink 1 ay kaldı serverda kim kral belli olacak ... >>> Bekleyin <<<

Yukarı Alt