Pzy

rank8
arkadaşlar karralarda kasarken 1 level mangyang diye bi canavar beliriyor yanımda bot dalınca direk ölüyorsunuz.Mbottan dalmamasını ayarladım ama yinede dalıyor nasıl çözebiliriz bu sorunu ?

O botları engellemek için konuluyor :D Sende alabilirsin yüzükcüde satılıyor fakat nasıl engelliyecegını blmyorum :/

Seni öldürmek için yanındaki adamlar çıkarıyordur :lol: Nasıl çözebilirsin bilmiyorum, az kişi öldürmemiştim böyle :D

Pzy demiş ki:
neyse sorunu çözdüm şimdilik manyang normal mob oldugu için canavar önceliğinden General(Genel) moba saldırıyı onledim
Mbot extra 2 kısmından specific monster priority kısmına gel mobun adını yaz search yap avoid'e tıkla dalmaması lazım o zaman

Pzy

rank8
Quensis demiş ki:
Pzy demiş ki:
neyse sorunu çözdüm şimdilik manyang normal mob oldugu için canavar önceliğinden General(Genel) moba saldırıyı onledim
Mbot extra 2 kısmından specific monster priority kısmına gel mobun adını yaz search yap avoid'e tıkla dalmaması lazım o zaman
herşeyi yaptım dedim zaten mbotu iyi biliyorum :D ama malesef oyle yapsanda dalıyor.

media.pk2'yi aç characterdatanın içinden o mobu bul ve satırı sil tekrar kaydet. O mob yanında belirirse oyundan dc yersin en azından charın ölmez. ZSZC'de bunu yapardım ben ^^

Yukarı Alt