1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

playerda 90lvl warrior ve cleric buff var nasıl kesilir ?

1. hakanweb1907

hakanweb1907 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bilgisayarcı
    not:anlattıklarımı sadece clericciler yapabilirler

arkadaşlar biliyorsunuzki birçok eu char bir kişiye buff atıyorsa mesela size şöyle anlatayım bir playera 90 warrior buff cleric buff + bard buff atmışlar ve siz kesemiyorsunuz şöylicegim iki skilli hala bilmeyenler var ve belkide konuya gelip ukalalık yapacak çok ama bilgimi sizlerlede paylaşmak istedim Over Healing, Glut Healing

bu iki skilinizin üstünde yazan dmg 10k ise adamın üstünde isterse kral buffu olsun anlıcagınız en kral bufflar olsun adama 10k vurursunuz benim cleric 80de max ve warrior bufflar basılmış bir wizardcıya max 1-2k vuruyom bu skilller bende 5k teki 2sini kullandıgımda direk dmg yapıp adamı kesiyorum tam anlatamadıgım yada sizin anlıcagınız şekilde anlatamadıysam kusura bakmayın

Over Healing, Glut Healing bu iki skilli kullanmayan çok kişi var öyle birşeyki 90lvl arkadaşlar hiç bir işe yaramaz diyorlardı o sikill için ve ben onlara uygulamalı şekilde gösterdim adamın üstü sun +5 set 9D ve ben o adama o skille üstünde yazdıgı gibi 5k vura vura kestim sayemde skili ögrenip oda açtı pvp lerde kesemedikleri bufflu olanları dogruyor şimdi :) yardımcı olabildiysem ne mutlu

2. mcoktay16

mcoktay16 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet o skiller saldırdığın kişinin defansını ignore edio öle damege verio herseferinde aynı damage.ama az vuruo onlar.sen warrioru onla öldürene kdr warrior alır seni=)

3. hakanweb1907

hakanweb1907 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bilgisayarcı
    evet str adamın hp çok pek işe yaramaz anca 90 lvl full max cleric keserdir ama wizard veya diger int charlar için bir numara

4. BlackMarshall

BlackMarshall Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Uluslararası Lojistik-Kargo
    Taşınıyor. :arrow: