1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Play-off'ta 2. perde

1. Rochas

Rochas Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36

Bank Asya 1. Lig Yükselme Grubu'nda ikinci maçları bugün oynanıyor. İlk maçta Adanaspor'u yenen Konyaspor, Altay ile berabere kalan Karşıyaka ile Ali Sami Yen Stadı'nda kozlarını paylaşacak.
    Diğer maçta ise Altay ile Adanaspor Atatürk Olimpiyat Stadı'nda karşı karşıya gelecek. Her iki maçın da başlama saati 20:00. Pazartesi günü oynanan maçlarda Altay ile Karşıyaka 0-0 berabere kalırken Konyaspor Adanaspor'u 3-1 mağlup etmişti.

GÜNÜN PROGRAMI

20.00 Konyaspor-Karşıyaka: (Fırat Aydınus)
    20.00 Altay-Adanaspor: (Halis Özkahya)

Bank Asya 1. Lig Yükselme Grubu'nda bugün oynanacak 2. maçların sonuçlarına göre, Konyaspor'un Turkcell Süper Lig'e yükselmeyi garantileme ihtimali bulunuyor.

Yükselme Grubu'nda ilk maçlar sonunda 3 puanla lider durumda bulunan Konyaspor, Karşıyaka maçını kazanması ve Adanaspor'un da Altay'dan en az 1 puan alması durumunda Turkcell Süper Lig'e yükselmeyi garantileyecek.

Diğer sonuçlarda heyecan Pazar günü oynanacak son maçlara kalacak. Yükselme Grubu'nda yarın saat 20.00'de Konyaspor ile Karşıyaka Ali Sami Yen Stadı'nda, Altay ile Adanaspor ise Atatürk Olimpiyat Stadı'nda mücadele edecek.

2. Josephine

Josephine Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Karşıyaka alır ^^
    ps : Erdem maçta nese:

3. GNR

GNR Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İnş. Altay yada konya gelir

4. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Altay ile Konya final gibi maça çıkacaklar. Konyaya puan alması yetiyor ama son bilet kimin olacak çok merak ediyorum. Ayrıca Adana benim için hayal kırıklığı oldu . Sezonu o kadar kovaladılar averajla kaçtı süper lig playoffta yapamadılar.