Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
Beyler buyrun çalışan bot

-Resim Silinmiş.

denemedim ancak çalışıyor demişler daha taratmadım da modlar taratırsa sevinirim işte indirme linki bot pixel bot mantığıyla çalışmaktadır

http://rapidshare.com/files/81095392/PKOBotV2.rar.html

NOT: Saçma geldi ama sitede başka oyun için amasilkroad da da çalışıyor sadece bi pixel bot canavarların pixel leri önemli falan demişler

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
hiç güvenilir bişeye benzemiyo biri taratırsa iyi olur bana kalırsa temiz çıksa bile tavsiye etmem Idea

doğrudur güvenilir bişi olduunu söyleyen oldumu haxcraxten çıkma beleş bot --GÜVENİLİR-- aynı cümlede kullanmayınız...

BeBeT0

Bilgiliyim
Server:Sparta LvL: 8x Full Str Bowman, Server:Pri
macrocheck demiş ki:
BeBeT0 demiş ki:
ÇALISMIYOR BU K.O İÇİN Bu Silkroad İçin Olanı Varsa Koyun ÇALISMIYOR
emin misin denedin mi belki canavarların pixellerinin SRO ya uyarlanmış halidir
Denedim KENDİ EKSENİ ETRAFINDA DÖNÜYOR Pixeller srodaki canovarlara göre olsaydı canavara direk dalardı

macrocheck demiş ki:
denemedim ancak çalışıyor demişler
NOT: Saçma geldi ama sitede başka oyun için ama silkroad da da çalışıyor sadece bi pixel bot canavarların pixel leri önemli falan demişler
Lütfen denemeden paylaşım yapmayalım.Başkalarının demesine de bakmayın.Buradaki hiç kimse deneme tahtası değil.Tecrübesiz birisi indirip karakterine ya da bilgisayarına herhangi bi zarar gelse, bunu karşılayabiliecek misiniz?
Lütfen biraz daha dikkatli olalım arkadaşlar.. Wink

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
A.T.P demiş ki:
macrocheck demiş ki:
denemedim ancak çalışıyor demişler
NOT: Saçma geldi ama sitede başka oyun için ama silkroad da da çalışıyor sadece bi pixel bot canavarların pixel leri önemli falan demişler
Lütfen denemeden paylaşım yapmayalım.Başkalarının demesine de bakmayın.Buradaki hiç kimse deneme tahtası değil.Tecrübesiz birisi indirip karakterine ya da bilgisayarına herhangi bi zarar gelse, bunu karşılayabiliecek misiniz?
Lütfen biraz daha dikkatli olalım arkadaşlar.. Wink
saol uyarın için bundan sonra dikkat edeceğim Wink

Yukarı Alt