1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

pkk'lılar 150 bin dolarlık ciple geldi

1. Black Raven

Black Raven Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hükümetin demokratik açılımI ilk somut sonucunu verdi. Kandil’den gelen 8 PKK’lı ve aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu 26 Mahmur’lu Habur’dan geçerek Türkiye’ye giriş yaptı. DTP’li Seydi Fırat’ın önderliğinde gelen kafileyi Habur’da onbinler karşıladı.

TESLİM OLAN PKK’LILAR
    1971 Başkale doğumlu, Hamiye Dinçer, 1958 Pazarcık/Maraş doğumlu Elif Uludağ, 1973 Ömerli/Mardin doğumlu Hüseyin İpek, 1973 Siverek doğumlu M. Şerif Bencdal, 1985 doğumlu Mustafa Ayhan, 1980 Diyarbakır doğumlu Vilayet Yakut, 1952 Kığı/Bingöl doğumlu Lütfü Taş, 1975 Kığı /Bingöl doğumlu Gülbahar Çiçekçi.

150 BİN DOLARLIK CİP MEKAP’LARI YENİ
    Bu arada teslim olan grup sınıra son model ciplerle taşındı. Kandil'den dağ kıyafetleriyle inen PKK'lılar 150 bin dolarlık lüks ciplere bindi. Ayrıca ‘mekap’larının yeni kıyafetlerinin ütülü olması dikkat çekti. Erkekler traşlı, kadınlar ise saçlarının toplanmıştı. Grubun sırt çantaları da ‘Diesel’ markaydı.

2. 8nsins

8nsins Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kasap
    resmen olan ap açık sey biz sizin baskılarınızı ve gerilla olayını bitirme aşamasının sonuna gelmiştik artık bizim görevimiz bitti yine toplanmanız ve maddi olarak güçlenmeniz için buyrun türkiyeye denildi artık daha güçlü olduktan sonra analar ağlamaya devam masum türk gençleri ölmeye devam milletvekilleri başbakanlarda zırhlı otomobillerinde akşamları bin çeşit yemek menusuyle yaşamını sürdürsünler sonuç nedir koskaca bir hiç türk oldugum için bazen nefret etmeye başladım

3. MrCrossover

MrCrossover Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Boş yere dil dökmeyin , nasıl olsa sesimizi duymuyorlar. Türkiye yavaş yavaş askerî yönetime gidiyor..

4. Black Raven

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gün gelecek şehitlerin öcü alınacak

5. 8nsins

8nsins Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kasap
    evet alınır kardeş bekle alacakları birşey var oda ne biliyormusun senin vergilerinle onların daha iyi bir yaşam standartına ulaşması

6. MrCrossover

MrCrossover Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Başımızda tayyip varken zor.. :coffee:

Şanışer'in bir lafı var; 20 senedir bu başkan başımıza geçti ; cevap ver 20 senede hangi borç kapandı..?

7. Black Raven

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hangi başkan gelirse gelsin böyle olucak
    alsa alsa öcümüzü Türk Silahlı Kuvvetleri alır İlker BAŞBUĞ susuyorsa sebebi vardır

8. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    Oturup bunu mu tartışalım şimdi? Bunlar sunni gündemler bunlara kafanızı takmayın..

Asıl geleceğe bakın umutsuzluğa sevketmek istemem sizleri ama birçoğunuz gelecekte hayata naısl tutunacağınızı , çocuklarına maddi anlamda nasıl imkanlar sunabileceğinizi bile bilmiyorsunuz..

Gerçeklerle yüzleşin biraz kendi hayatınızın peşinde koşun buna yorun kafanızı 8)

9. Black Raven

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o hiç aklımızdan çıkmıyorki önümüzde kpss var

10. Toxicated

Toxicated Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Point Blank TR - GM
    Soruyorum Tayyip yokken çok mu farklıydı yaşam standartın yada herhangi bişeyin ? Allah 'ım yaa önce Tayyip în yaptıklarıyla diğer başımızda olupta gidenlerin ypamadıklarını karşılaştırın ondan sonra yorum yapın.

Hadi Tayyip gitti kim gelsin başımızda Tayyip 'ten düzgün adam mı var acaba ? Biri B*k Diğeri K*ka