1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Pkk Kamerasından Aktütün Karakolu Saldırısı

1. lemonade

lemonade   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    студент
    Kaybettiğimiz onca şehidimizin inanılmaz bir ihmalin kurbanları olduğu ortaya çıkmış oldu!..
    Daha sonra bu saldırıyı yapan teröristler roj tv'de "askerlerin acemi olduğunu ve bu yüzden karşılık veremediklerini" söylüyor.Dağdaki terörist bile senin askerinin kabiliyetini senden iyi biliyor.
    Ayrıca nası bir yere kurulmuş o karakol öyle?! Vadinin göbeğinde "gel beni vur" dercesine konuşlandırmışlar.Koşaner'in ses kaydını dinleyince bazı parçalar yerli yerine oturuyor.Adamlar katırlarla kavimler göçü yapar gibi gezmiş o dağlarda sen elindeki onlarca iha ya rağmen elin kolun bağlı beklemişsin.Bu mu terörle mücadele?
    http://vimeo.com/14448592
    Allah hepisinin belasını versin
    Askerimizin o çaresiz durumunu görünce çok kötü oldum..İçim acıdı

2. yilmaz2626

yilmaz2626 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    KAHROLSUN PKK! O.R.O.S.P.U Ç.O.C.U.KLARI BUNLAR İNSAN DEYİL BUNLAR B.OK KURARSINIZ ÜLKENİZİ

3. lemonade

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    студент
    Böyle bir olayın kimsenin ilgisini çekmemesi çok üzücü

4. Onitsuka

Onitsuka Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Bir arkadasımız yazmıştıki
    Ben Doguda görev yaptım önümden 20-30 kişilik Pkk Grubu geçti elimdede nerden baksen 10-15 kişisini bikerette öldürücek saglam silah vardı fakat komutanım ateş emri vermedi gözümüzün önünden geçip gittiler demişti..

Bunları duyduktan sonra ne terörle mücadeleye inanırım ne bişeye...
    Kampları bombaladık diolar bombaladkları kamplar boştur sadece gösteriş yapıolar..

5. tenpanter

tenpanter Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    ilk komutana sonra pkk'ya sıkaymış olmadi:

6. Xperyon

Xperyon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    PC Donanım teknik destek.
    Heryerde olduğu gibi TSK ' nın içindede bir kaç şerefsiz "Köstebek" var,tayyip bunları çıkartıp hapise atıyor diye kabahatli oluyor adam haklı..
    2. olarak Ülkemizinde bu Terörde payı çok büyük insanlara "Okul" u sevdiren birbağ yokki yetersiz insanları Öğretmen diye getiriyorlar çocukların başına örnek verim..
    Ben okulu bırakmadan evvel hocayla kapıştım ama sebebi bu ; Yazı yazmıyorum diye ne anamı bilmemne yapmadığı kaldı nede başka birşey , arkadaşlarım tutmasaydı onu orda felç edicektimya dua etsin. Yani böyle montofon insanları bilgisiz,yetersiz,seviyesiz kişileri öğretmen yaparsanız okuyucağı varsada okumaz,okulu öğretmen sevdirir ders değil..

Şehitlerimize Allahtan Rahmet diliyoruz.

7. DeepdarK

DeepdarK Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Tayyip de Tayyip açın biraz gözünüzü!
    Sen ne diyosun be Tayyip bunları atıyomuş hapise falan saçmalıyosun tayyip vur emri veren adam gibi askerleri alıyo yerinden ediyo.
    Sen haklı diyemezsin barzaniyi sınırda paşalar gibi karşılayan, "Ben pişman değilim" diyen teröriste, yok yok, sen pişmansın. " deyip ülkemize sokan paşalar gibi yaşatıp şerefsizce adice köpekce saldırı yapmalarını sağlayan o ....
    Noktaları siz doldurun artık başka birşey yazamıyorum.

8. Xperyon

Xperyon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Çok boş konuşuyorsun belli yerlerden vermeden alamassın dış siyasi güçler var bizim ülkemizde çok olan bişey bu. Amerika bastırıyor İsrail biyerde baskı kuruyor "AB" de baskı yapıyor . Eğer sen tutup bunlar hs*tr lan dersen türkiyeye girerler 2günde azımıza edip çıkarlar..anlatabildim? önüne gelene rest çekemez kimse amerikanın o kadar gücü olduğu halde rest atamıyor ki bizim askeri gücümüz yüksek fakat teknoloji zayıf yani biz şimdi desek " ingiliz frasız israil amerikaya " hstr lan sende kim oluyorsun kafama göre ne istersem yaparım işte o öyle olmuyor işler öyle yürümez.Yani siz herşeyi başbakana atarak bir çözüm bulamazsnız yok efendim işsizlik varmış başbakan, işsizliği başbakanmı yaratıyor."Hangi Ülke Gördünki Başbakanına Bu Kadar Hakarete Varan Sözlerle Eleştirsin?" Obamayla 1 allahın kulu varmıki sürekli dalga geçsin eleştirsin yok..
    Herşey öldürdüm bitti ile yürümez anlıyacağın ilkönce dış etkenleri kaldırman lazımki sonra içe geçesin dünya sistem üzerine kuruludur.

9. NiNCaSu

NiNCaSu Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    Keşke hep çocuk kalsak,kalplerimiz yerine dizlerim
    Alakaya maydonoz.
    Ps:Bunlar derin devlet işleri arkadaşlar.Bizimde önümüzden kişilik pkk grubu geçmişti.Bixi deki hedef noktalayıcıdan görmüştümde,bir vur emri gelmemişti dahi. Daha sonra o dönemlerde Tokatın Reşadiye ilçesinde izinden dönen askerler şehit edilmişti.Bizde o günlerde o soğuğa rağmen "Koçer" adlı çip kurusunu vurmak bize nasip olmuştu.Tümgeneralden,albaydan,bölük komtanımdan,tim komutanımdan üstün hizmet belgesi almıştım.Ayrıca uzmançavuşluğa yapay geçişimi sağlayacaklarını söylemişlerdi.İşte birkaç kare benden size.

Askerlik yaptığımız yer;

Bölük komutanımız;

Bizim tim tezkereciiken ;

Bu benim :mrgreen:

Daha çok resim var upload ederdim ama lakin uykum geldi.Buradaki olayın acemilikle alakası yok.Çocukca konuşmayada gerek yok.Hocaya dalacaktım vs.Asıl o yaptığı cahilliğe karşı senin skunetini korumaktır kültür.İyi geceler.

10. Lukreto

Lukreto Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci :-)

11. Xperyon

Xperyon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Adam hala benle uğraşıyor misal veriyorum sen ne kadar cahil bir insansın arkadaşım seni bizim alexander bile ne mal olduğunu biliyor yapma allahını seviyorsan site asistanı yapmışlar hala aynı durum,yaş büyüklüğü ile zeka büyüklüğü farklı şeylerdir bunu yaz biyere 2. olarak komutanından çok dayak yedin sanırsam bu hale geldin çünki ne zaman bi konuya mesaj yazsam kendi fikrimi durduk yere "HAKARET" ediyorsan yani sana burda laf edenmi oldu! ben sana hakaret ediyormuyum süper zeka madem bu kadar zekisin zekanı burda yıpratma aslanım.SİLAH Tutmakla ASKERLik yapmak farklı şeylerdir.!

12. Kivi

Kivi Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    video acılmıyor

13. Jaysean

Jaysean   gamer olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    çalışıyo

14. lemonade

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    студент
    tayyipi savunan dostlarım şu video yu bi izleyin
    [youtube]8rRPm0rB18Y&feature=related[/youtube]
    Bu kadar açık bir şekilde Yeni Dünya Düzeni'ninden bahsederken daha ne...?