Beyler botun pk kapalı fakat bir geldimki pk lv 3 olmus bunu nasıl duzeltebilirim acaba :cry:

impluenu değiştir elektirk ypma veya glaviersan yni kısaca sekmeyen skiller kullan ben xbowum daggerim kasarken bişi olmuyor bir bakıdn o yüzden wizler bota bırakılmaz bugün penonlarda wizardlar çplak pembe olup botların itemlerini düşürüp alıyorlardı!

Tmm denicem tesekkurler fakat bu yuzden oldugunu sanmıyorum bladerım sonucta ve tek seken Typhoon skili ama bakalım 2 gunde 7 kere pk oldu char Ugrasılmıyo artık olympus cok kotu

Tmm denicem tesekkurler fakat bu yuzden oldugunu sanmıyorum bladerım sonucta ve tek seken Typhoon skili ama bakalım 2 gunde 7 kere pk oldu char Ugrasılmıyo artık olympus cok kotu

Sekmeyle alakası yok. BOT PT Görevi var (: Herhangi birisi görevden çıkan yaratığı senin yanına getiriyordur. Senin Bot'da onu kestiğinde pk oluyor işte bu kadar basit. Sekmesede senin bot zaten dalıyor o MOB'a

xD bu sorunun bence yasadım 3 lvl pk oldum 5 tane item gitti :D ahh bot olmakta zor yaws :D kurukafa resmi 5 gunde gitti şimdi kasamaya korkuyom charı 85 e kadar generallaerde kastım 85 ten sonra nerde kasacam bilmiyorum valla

onun gercek nedeni..
escape plan 3 isim gorew; bu gorevde slow antinoke mobları cıkıolar.Gorev sahibinin gorevı bunu yakalayip ferry e kadar goturmek:D
tabi yolda buna dalıp pk olan botlardan dusen itemlerde gorevin bi parcası :starving:

maximaxi demiş ki:
xD bu sorunun bence yasadım 3 lvl pk oldum 5 tane item gitti :D ahh bot olmakta zor yaws :D kurukafa resmi 5 gunde gitti şimdi kasamaya korkuyom charı 85 e kadar generallaerde kastım 85 ten sonra nerde kasacam bilmiyorum valla
Wing Tribe chaser/attacker

daha önce de belirttiğim gibi Tbot, görev yaratıklarına saldırmadığı için pk olma şansınız isrobot'a göre çok az.

Yukarı Alt