tan

rank8
Arkadaşlar bu pk Sorununa çözüm varmı ya 5.defa pk Oldum Bişey bilen Varsa Paylaşırsada çok Sevinirim 88 moblarına Gidicem çok Fazla vuruyolar + Pot su Gibi Gidiyo itemlerde Hep düştü Üstüm ful npc :(

EnDZoNe

son versiyon botu indir ve pk ayarlarını yap .. son verisyon botu indirirsen snowantilope denen yaratiklara dalmaz botun .. pk ayarlarınıda yaparsan sana dalan birine botun dalmaz haliyle tezs bi vurusla pekbe veya kirmizi pk olup kendini kestirtmessin .

No fighting back when other pleyer PK'ing you :Seçeneği seçmeniz durumunda başka bir oyuncu tarafından saldırıya uğradığınızda (PK), size saldıran oyuncuya saldırmaz ve böylece (PK) Murderer - Katil statüsüne girmezsiniz. Bu seçeneği seçmeniz kesinlikle önerilir.

LoRd_ demiş ki:
No fighting back when other pleyer PK'ing you :Seçeneği seçmeniz durumunda başka bir oyuncu tarafından saldırıya uğradığınızda (PK), size saldıran oyuncuya saldırmaz ve böylece (PK) Murderer - Katil statüsüne girmezsiniz. Bu seçeneği seçmeniz kesinlikle önerilir.
onla alakalı değil bilmiyorsunuz, o click e tıklasan bile yinede pk yaparlar

adam köpeği çıkarıyor ata biniyor mor oluyor sana köpekle saldırtıyor, sonra adam tam 15 saniye bitiminde senin yanına geliyor sekme siliylen sen atı öldürüyorsun öyle pk oluyorsun :wink1: oonun için sekme skilleri koyma botuna ben öyle 82 lwl çarım 5 lwl pk olmuştu ordan biliyorum onun için 76dan skilleri 80 e çektim :?

HeLL_SpY demiş ki:
LoRd_ demiş ki:
onla alakalı değil bilmiyorsunuz, o click e tıklasan bile yinede pk yaparlar

adam köpeği çıkarıyor ata biniyor mor oluyor sana köpekle saldırtıyor, sonra adam tam 15 saniye bitiminde senin yanına geliyor sekme siliylen sen atı öldürüyorsun öyle pk oluyorsun :wink1: oonun için sekme skilleri koyma botuna ben öyle 82 lwl çarım 5 lwl pk olmuştu ordan biliyorum onun için 76dan skilleri 80 e çektim :?
o devir eskide kaldı artık legent 3 geldiginde canavarların kılıgına girmk için görev var onu yapıyor ve giriyor bot onu caavar olarak algılıyor ve kesiyor...ve su anda bunun içinibi çözüm getiremediler.

Yukarı Alt