Dr.Hemlock

Tanınıyorum
Arkadaşlar birkaç gündür serverda pk sistemi ile itemleri düşürmeye çalışan adamlar gözüme çarpıyor.StepBack diye bir eleman ben bottayken bana pk yaptığını gördüm pembeleşti kendisi.Amacı benim pk olmamı sağlayıp itemimi düşürmek.

Botun pk ayarlarını yapsanız bile kullandığını skillerde simultane ve transfer özelliği olduğunda ve karşıdaki insan müsveddesi herif iyi bir zamanlamayla sizi pk durumuna düşürebilir ve sizi öldürdüğünde itemlerinizi yerden toplayabilir.

Ya iki kişi oluyorlar biri ölürken diğeri öldürüp itemi alıyor yada ölen kişi silkle alınan scroolu kullanarak yanınıza ışınlanıp sizi öldürüyor.
Bu yüzden dikkatli olun lütfen.Kimsenin emeği boşa gitmesin canı yanmasın.Bir abi tavsiyesi.Gerisi size kalmış.Saygılarımla...

o krubanlardan biride ben oldum botun ayarını unutmuşum pislik pk olunca sansım kalmadı çok dikkat edin!!!!

tan

rank8
Dr.Hemlock demiş ki:
Arkadaşlar birkaç gündür serverda pk sistemi ile itemleri düşürmeye çalışan adamlar gözüme çarpıyor.StepBack diye bir eleman ben bottayken bana pk yaptığını gördüm pembeleşti kendisi.Amacı benim pk olmamı sağlayıp itemimi düşürmek.

Botun pk ayarlarını yapsanız bile kullandığını skillerde simultane ve transfer özelliği olduğunda ve karşıdaki insan müsveddesi herif iyi bir zamanlamayla sizi pk durumuna düşürebilir ve sizi öldürdüğünde itemlerinizi yerden toplayabilir.

Ya iki kişi oluyorlar biri ölürken diğeri öldürüp itemi alıyor yada ölen kişi silkle alınan scroolu kullanarak yanınıza ışınlanıp sizi öldürüyor.
Bu yüzden dikkatli olun lütfen.Kimsenin emeği boşa gitmesin canı yanmasın.Bir abi tavsiyesi.Gerisi size kalmış.Saygılarımla...
Saol Uyarın İçin paşam extraokk

Valla bu taktigi he serverde yapıyolar her halde bana sokmuyo 1. bot degilim 2. bota koydugum zmnda ayarlar her zmn tam inş. kimse pk olmaz gold botlar hariç :)

ewt cok kotu bi durum yaa okadar kasıon sonra adam seni pk yapıo itemlerinin düştüğünemi üzülcen düştüğün exp emi malesef aramızda böle kanı bozuqlarda cıkıo

Dr.Hemlock demiş ki:

uyarılar ıcın teşekkurler bu gıbı olaylar zeus serverındada yaygın ama daha bu gıbı sapık-terbıyesız ahlaksız adamlar bulunamadı gecen gun pvp yapıyordum 2 kişi geldı ve blader olan herif bana vurdu pembe yandı o arada lag gırdı lag gectıkten sonra ben pembe yanmaya basladım dığer adam normaldı anlamadım olayı dırek içeri kaçtım değişik taktiklerle ınsanları soymaya calısıyorlar zeus serverından bır turkun pk yapmaya calıstıgını gordum adı
(barkod) eğer extraloobda uyeliği varsa arkadaslık kurmayın teşekkurler bu arada pk uyarıların için extraokk

işi yok elalemin adamlarını pk yapıyorlar beni ve bir kaç arkadaşımı BlacK vb hercules te Henry0014 diye biri pk yapmış Allah cezasını versin. nese Allah'tan item düşmedi.Hemde beni 3 defa yaptı.Bu adam dikkat edin adiligi çok.Böyle adamlar yüzünden artık botla kasamaz olduk.Nese başka kurban olmasında :lol:.
NOT: tam nicki bu olmaya bilir Henry0014 ama böle bişi :lol:

tan

rank8
rockÇı demiş ki:
işi yok elalemin adamlarını pk yapıyorlar beni ve bir kaç arkadaşımı BlacK vb hercules te Henry0014 diye biri pk yapmış Allah cezasını versin. nese Allah'tan item düşmedi.Hemde beni 3 defa yaptı.Bu adam dikkat edin adiligi çok.Böyle adamlar yüzünden artık botla kasamaz olduk.Nese başka kurban olmasında :lol:.
NOT: tam nicki bu olmaya bilir Henry0014 ama böle bişi :lol:
Zaten emrah o Henry çok Havalanmış 50 lvl ken Abi Diyodu Şimdi Ana Bacı Küfrediyo ve İftiralar Atıyo Sallayaçaksın Onun Gibi çocukları Akılları Başlarına Gelir Sen Merak Etme :)

Yukarı Alt