1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Pino'yu neden affettiğini açıkladı

1. TurKKillS

TurKKillS Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Çevre Mühendisliği.
    Galatasaray Teknik Direktörü Bülent Ünder, Pino hakkında konuştu.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yapılan antrenmanın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ünder, sezonun son derbisinde ligde bekleneni veremeyen iki takımın mücadelesinin olacağını vurgulayarak, 'Her ne kadar iddiası görünmemesine rağmen, derbi maçlar her iki takım için çok önemli. Çünkü tarih yazacak bu derbi maçlarını. Biz de elimizden geldiği kadar bu maçı kazanmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz' dedi.

Bülent Ünder, her geçen hafta futbollarının üzerine biraz daha koyarak geldiklerini kaydederek, 'Maalesef hem sportif başarıda hem de kadro yapısı itibariyle benim çok üzerinde durduğum istikrarı yakalayamadık. Bu da sanıyorum ligin sonuna kadar devam edecek. Ama futbolcularımdaki özveri, iyi niyet, fedakarlık ve mesleğine saygıları kalan 4 hafta için beni bayağı umutlandırıyor. Bu 4 hafta içinde alabileceğimiz en fazla puanı alıp, bulunduğumuz konumdan çok daha iyi konuma çıkmak istiyoruz' diye konuştu.

Haftaya çok eksikle girdiklerini, ancak eksiklerin antrenmanlara çıkmaya başladığını anlatan Ünder, şöyle devam etti:

'Hala eksikler var, ama hiçbir zaman bunu bahane etmedik. Çıkacak 11 kişi Galatasaray takımını en iyi şekilde temsil etmeye çalışacaktır. Hafta sonu hem Beşiktaş hem Galatasaray taraftarı hem de futbolseverlere bekledikleri futbolu göstermek için elimizden gelen çabayı sarf edeceğiz. Şu anda sıkıntı çektiğim mevkiler var. Gerek sakatlıklardan, gerek cezalılardan olsun bayağı sıkıntı içindeyiz. Ancak sahaya çıkacak takım da en iyisini vermeye çalışacaktır.'

PİNO'NUN AFFI

Bülent Ünder, yaptığı hatanın farkında olan Juan Pablo Pino'yu idmanlara aldığını belirterek, 'Gençler hata yapacak, biz büyükler de yol göstereceğiz' dedi.

'Pino yaptığı hatanın farkına vardı' diyen Ünder, '15 günlük süre içinde her gün takip ettim. Yaptığının doğru olmadığını, kendi kendine özeleştiri yaptı ki geçen gün bana geldi, olaylardan üzgün olduğunu, futbol oynamak istediğini söyledi. Elini uzatan insanı geri çevirmek gibi bir lüksüm olmadığı için kendisini şu an idmanlara aldım. Halen takipteyim' diye devam etti.