yapmayı biliyorsan bnm nickime uygun yaparsan çok sevinirim bu topice bakıyorum hep sen imzaı avatarımı bi ayarlasan ^^ sana da zahmet olçak ama :D

ne yalan söyliyim kendime yetecek kadar biliyorum, ama bu kadar öğrenmedim bi öğreneyim de gerisi gelir, sitede imza istekleri konuları var arattırırsan en başta çıkar :)

Mojito

Çok güzel anlatım yapmışın teşekkürler yeni başlayanlar için yardımcı olacağını düşünüyorum.

Kendin hazırladığına emin misin bunu ? Yani alıntı olmadığına ?

Yaklaşık 1 yıl önce başka bir sitede gördüm bunuda o yüzden. Sitenin adresi bile yer imlerimde ekli..

Her nedense beceremedim bunu. En güzel imzalar brushesler ile yapılıyor kanımca :). Bu biraz zor. İleri seviye biri yapabilir.

StormHero demiş ki:
SmackWar demiş ki:
Unreminical demiş ki:
Her nedense beceremedim bunu. En güzel imzalar brushesler ile yapılıyor kanımca :). Bu biraz zor. İleri seviye biri yapabilir.
En iyi imza brushsuz imzadır. :wink1:
alakası yok brushla muhteşem görünüm sağlanıyor
Sanırım ps'de yenisin veya eskisin ama hiç başka objeleri kullanmayı denemedin.Brushta bir alterntif ancak başka objeleri,resimleri kullanıp verdiğin görünümün yerini hiçbirşey tutmaz.Şuanda benim imzamda hiç brush yok. :coffee:

bakın en basitinden psd pack'lere veyta tutorialler ile verilen psd dosyalarına bakın. hiç brush kullanılmaz nerdeyse. yaratıcılık üst düzeydedir. biraz kurcalarsanız o dosyaları hiç aklınıza gelmeyecek resimler, objeler o resimde kullanılmıştır. ben biraz karıştırıp baktığımda bir telefon bulmuştum :santa: ilginç c4d ler, ne bileyim robotlar vs...

TwiLighT demiş ki:
bakın en basitinden psd pack'lere veyta tutorialler ile verilen psd dosyalarına bakın. hiç brush kullanılmaz nerdeyse. yaratıcılık üst düzeydedir. biraz kurcalarsanız o dosyaları hiç aklınıza gelmeyecek resimler, objeler o resimde kullanılmıştır. ben biraz karıştırıp baktığımda bir telefon bulmuştum :santa: ilginç c4d ler, ne bileyim robotlar vs...
Yep,anlatmak istediğimde bu.

Yukarı Alt