1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Photoshopta Fırça Sorunu

1. AngeLicMoon

AngeLicMoon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Netten aldığım fırçaları photoshop'a yüklüyorum. Photoshop'un içinde olan herhangi bir hazır fırça ayarını seçip diğer indirip yüklediğim fırçayı seçmek istiyorum ama bulamıyorum. Diğer fırçayı seçerken direk aç ya da bu fırçaların üstüne ekleme seçeneğini sormuyorum. Mesela 500 tane fırçam var bu fırçaları o photoshop hazır fırçalarının içine ismini fırçalarım 1 diye kaydedemez miyim ?

2. Nina Ricci

Nina Ricci   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    Bilgisayarım serviste olduğu için bakamıyorum şuan fakat hatırladığım kadarıyla fırçaların olduğu yerde aşağıya doğru bir ok var ve oradan düzenleyebiliyorsun.

3. Delidoktor

Delidoktor Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    olmaz o işş

4. Always

Always   psuser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Photographer
    Bu mesaj AngeLicMoon rumuzlu uyeden alinti yapildi
    kafamı karıştırdın biraz ama kendi fırçaların için ayrıca bir dosya açamazsın çok az olan bir fırça gurubunun içine
    at fırçalarını ordan kullan. :coffee:

5. Wicked

Wicked Game Designer rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Concept Artist
    Bu mesaj AngeLicMoon rumuzlu uyeden alinti yapildi
    Anladığım kadarı ile hazır ayarlı bir fırçanın ayarlarını başka bir fırçaya aktarmak istiyorsun? Brush Tip Shape ayarlarını çok basit bir şekilde diğer fırçaya aktarabilirisin
    1. Boş ekranda ayarlı olan fırçayı sağ sağa tıklayarak seç.

2. Olarak aşağıda gördüğün Brush Tip Shape panelini aç (Eğer ekranında göremiyorsan *Window menüsünden Brush sekmesine bir tik atman yeterli olur ardından hemen ekrana gelecektir.

Yukarıda gördüğün panelden hazır ayarlı olan fırçanın ayarlarını aktarmak istediğin fırçayı sarı ile işaretlediğim yerden seç
    hemen ardından kırmızı ile işaretlediğim yere tıkla ve gelen küçük pencerede yeni fırçana isim verip kaydet.

Ayarları bundan daha kolay aktarmanın bildiğim kadarıyla başka bir yöntemi yok. Ama bence o kadar da zor değil çok basit bir şekilde aktarabilirsin 500 tana fırça demişsin hepsine birden yüklenip aktarmayı düşünüyorsan sabahı boylarsın dostum :)
    Zaten işimiz düşünce hızlıca yapı veriyoruz bir şeyleri :)