Server
Seçiniz...
Takımı
Besiktas
Grafik animasyon dersinden proje aldım. Hocamız bilişim teknolojileri ile yaratıcı resim yapmamızı istedi sizce nasıl olmuş , eksikleri var mı ? (Ödevler çerçeve yaptırılıp okulun koridoruna asılacak)

Görsel çalıntı, yuvarlaklara birşeyler eklemişsin bi tanesi boş kalmış. Operanın tam ortada olması olmamış ortayı haketmiyor :p

Bu arada 'kolidor' değil 'koridor', 'asılıcak' değil 'asılacak' :thumbsup:

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Seçiniz...
Takımı
Besiktas
evet arkaplanı başka siteden aldım. Zaten Ps hakkında çok az bilgim var :D

Bu mesaj HugoReyes rumuzlu uyeden alinti yapildi
HugoReyes demiş ki:
Grafik animasyon dersinden proje aldım. Hocamız bilişim teknolojileri ile yaratıcı resim yapmamızı istedi sizce nasıl olmuş , eksikleri var mı ? (Ödevler çerçeve yaptırılıp okulun koridoruna asılacak)

Güzel ancak parmaktaki pointte 5 browserın birden olması garip olmuş oraya yazılım,donanım vb gibi 5 farklı bilişim terimleri koyabilirdin.
Ayrıca sürekli aynı şeyleri koymuşsun hepside bilgisayar,tablet vb.. :mrgreen: . Biraz C++ , C# , .NET , Photoshop , HTML5,robot( :mrgreen: Blitzcrank) vb.. resimleri koyabilirsin resmin bir iki tarafını silip (transparant olacak şekilde) binary code yapıştırabilirsin arkasına daha hoş olur diye düşünüyorum
hoca olayı çakmasın diye hue/sat veya color balance'dan arkaplan renklerini değiştirebilirsin.
Edit : Kenarlarına blurla düzeltebilirsin üstüne attığın objelerin.

Server
Seçiniz...
Takımı
Besiktas
Bu mesaj Warmoon rumuzlu uyeden alinti yapildi
Warmoon demiş ki:
Bu mesaj HugoReyes rumuzlu uyeden alinti yapildi
HugoReyes demiş ki:

Güzel ancak parmaktaki pointte 5 browserın birden olması garip olmuş oraya yazılım,donanım vb gibi 5 farklı bilişim terimleri koyabilirdin.
Ayrıca sürekli aynı şeyleri koymuşsun hepside bilgisayar,tablet vb.. :mrgreen: . Biraz C++ , C# , .NET , Photoshop , HTML5,robot( :mrgreen: Blitzcrank) vb.. resimleri koyabilirsin resmin bir iki tarafını silip (transparant olacak şekilde) binary code yapıştırabilirsin arkasına daha hoş olur diye düşünüyorum
hoca olayı çakmasın diye hue/sat veya color balance'dan arkaplan renklerini değiştirebilirsin.
Edit : Kenarlarına blurla düzeltebilirsin üstüne attığın objelerin.
Teşekkur ederim , bu akşam uğraşayım biraz daha :)

Advance

Bağlantılarda mantık yok, sağda bilgisayardan telefona telefondan browsera? Wtf?

Yukarı Alt