Bir bugdur gidiyor millet takıyor petini köprüye veya başka herhangi bir yere pet orda kalıyor ve sahibini takip etmiyor mesafe ne kadar olursa olsun exp almaya devam ediyor.Bu bugla ilgili hiç kimse ne bi yazı ne bi video paylaşmamış veya ben bulamadım.İşin garip tarafı bunu yapanlarda sanki devlet sırrıymış gibi bişey söylemiyor.Acaba bu bugu yapan ve nasıl yapıldığından emin olan birisi yardımcı olabilir mi?

Bir kez daha sorunuma yanıt alamadım kendi işimi kendim yapacağım gibi görünüyor :S

benim hiç petim olmadı :!!&%&! bende görüyodum hep petlerini köprüde taktırıyo herkes ama bug olduğunu bilmiyordum

Haha. Ben bir cevap vereyim usta
Böyle bir bug dan hiç haberim olmadı ama istersen petin ayarlarından seni takip etmesini engelleyebilirsin. Varmı böyle bir bug a ihtiyaç?

[ Bu mesaj iPhone ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
benim pet takılıyo bazen ama istemeden oluyo yani ben ayarlamıyorum o yüzden net bir cevap veremicem ama bot kullanıcılarında oluyo sanırım çoğunlukla

Böyle bir bug dan hiç haberim olmadı ama istersen petin ayarlarından seni takip etmesini engelleyebilirsin.

Takımı
Besiktas
Böyle Bir şey ne zamandır var ayrıca pet takılınca bi süre sonra yanına ışınlanmıyormu ?

Bug Değil O Sanırsam Oyuncular Sbotla Sıfırdan Köprü Köşesinden Geçiyor Ve Petler Takılıyor Köprüye

faca65 demiş ki:
Bug Değil O Sanırsam Oyuncular Sbotla Sıfırdan Köprü Köşesinden Geçiyor Ve Petler Takılıyor Köprüye
evet bunun gibiymiş bende sonradan öğrendim. köprünün köşesindeyken petin size geçici bufları bastığı sırada charınızla zerki açıp hızlı bir şekilde köprünün üstünden geçiyosunuz. burda önemli olan fellow petinizin size basabilceği buffların açık olması. o size buff basarken siz onu kenarı taktırıp koşuyosunuz. takldıktan sonrada bir daha yanınıza gelmiyor. sadece şehre ışınlanırsanız tekrar sizinle birlikte şehre spawn oluyor

fellowun kasılırken ölmemesi için iyi bişe fakat toplayıcı pet için iyi degil bu olay . bende kasma yerlerıme hep dıkkat edıorm takılmaması ıcın hep özel scriptler falan . bu konuda bende bi topic acmıstım fakat derdıme dermen olamadım bu konu muallakta

Yukarı Alt