link:

http://rapidshare.com/files/93585940/au ... p.rar.html

Şifre:

www.extraloob.com

Verilen Linkten "Autoit" programını indirin ve pcnize kurun.
Programı kurduktan sonra masa üstünde yada herhangi bir yerde mouse ile sağ tıklayıp "yeni" seçeneğinden "AutoIt v3 script"i açıyoruz

- Resim Silinmiş.

Açılan AutoIt v3 script sayfasına sağ tıklayarak "Open" diyoruz

- Resim Silinmiş.

açılan penceredeki herşeyi silip aşağıdaki scripti bunun içine kopyalayıp save ledikten sonra kaptıyoruz.

Kod:
MsgBox ( 0, "BiXiao Wolf Hp Assistant", "Copyright by BiXiao - Venice")
$HP=inputbox("BiXiao Wolf HP Assistant","Wolf HP Start Recovery: 25%, 50% or 75%","75")
$taste=inputbox("BiXiao Wolf HP Assistant","Wolf Recovery Register-Slot: 1, 2, 3...0","0")
$vgroup=inputbox("BiXiao Wolf HP Assistant","Wolf Recovery Register-Group: F1-F4","{F4}")
$bgroup=inputbox("BiXiao Wolf HP Assistant","Switch back after Wolf Recovery to Register-Group: F1-F4","{F1}")
$msg = 0
$i = 1
While $i =1
Global $Paused
HotKeySet("{PAUSE}", "Pause")

If WinActive("SRO_Client") and PixelGetColor(126,87) = 526344 and $HP = 25 then
Send($vgroup)
Send($taste)
Sleep(100)
Send($bgroup)
endif

If WinActive("SRO_Client") and PixelGetColor(154,87) = 526344 and $HP = 50 then
Send($vgroup)
Send($taste)
Sleep(100)
Send($bgroup)
endif

If WinActive("SRO_Client") and PixelGetColor(183,87) = 526344 and $HP = 75 then
Send($vgroup)
Send($taste)
Sleep(100)
Send($bgroup)
endif

WEnd
Func Pause()
$Paused = NOT $Paused
While $Paused
Sleep (400)
WEnd
EndFunc ; => Pause()

Oyundayken masa üstüne oluşturduğumuz bu "AutoIt v3 Script.au3" i çift tıklayarak scriptinizi başlatıyoruz.
Otomatik olarak program çalışmaya başlıyacak ve karşımıza sırasıyla aşağıda anlatımını yaptığım seçenekler çıkacak.

- Resim Silinmiş.

Wolf HP Start Recovery: 25%, 50% or 75% ==>> kurdunuza % kaç canı kaldığında hp basmasını istiyorsanız onu yazın.(25,50 yada 75 ten birini yazın.)

Wolf Recovery Register-Slot: 1, 2, 3...0==>>> pet HP niz skill barınızın hangi slotundaysa onu yazın.

Wolf Recovery Register-Group: F1-F4==>> pet hp niz hangi F barındaysa onu yazın.

UYARI : Program Tarafımca Denenmiştir ve %100 Çalışmaktadır. Yinede Sitemizdeki Moderatör Arkadaşlarımızdan Onay Gelmedikçe Programı İndirmeyin ve Kullanmayınız...!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Jacabo demiş ki:

link:

http://rapidshare.com/files/93585940/au ... p.rar.html

Şifre:

http://www.extraloob.com

Verilen Linkten "Autoit" programını indirin ve pcnize kurun.
Programı kurduktan sonra masa üstünde yada herhangi bir yerde mouse ile sağ tıklayıp "yeni" seçeneğinden "AutoIt v3 script"i açıyoruz

- Resim Silinmiş.

Açılan AutoIt v3 script sayfasına sağ tıklayarak "Open" diyoruz

- Resim Silinmiş.

açılan penceredeki herşeyi silip aşağıdaki scripti bunun içine kopyalayıp save ledikten sonra kaptıyoruz.

Kod:
MsgBox ( 0, "BiXiao Wolf Hp Assistant", "Copyright by BiXiao - Venice")
$HP=inputbox("BiXiao Wolf HP Assistant","Wolf HP Start Recovery: 25%, 50% or 75%","75")
$taste=inputbox("BiXiao Wolf HP Assistant","Wolf Recovery Register-Slot: 1, 2, 3...0","0")
$vgroup=inputbox("BiXiao Wolf HP Assistant","Wolf Recovery Register-Group: F1-F4","{F4}")
$bgroup=inputbox("BiXiao Wolf HP Assistant","Switch back after Wolf Recovery to Register-Group: F1-F4","{F1}")
$msg = 0
$i = 1
While $i =1
Global $Paused
HotKeySet("{PAUSE}", "Pause")

If WinActive("SRO_Client") and PixelGetColor(126,87) = 526344 and $HP = 25 then
Send($vgroup)
Send($taste)
Sleep(100)
Send($bgroup)
endif

If WinActive("SRO_Client") and PixelGetColor(154,87) = 526344 and $HP = 50 then
Send($vgroup)
Send($taste)
Sleep(100)
Send($bgroup)
endif

If WinActive("SRO_Client") and PixelGetColor(183,87) = 526344 and $HP = 75 then
Send($vgroup)
Send($taste)
Sleep(100)
Send($bgroup)
endif

WEnd
Func Pause()
$Paused = NOT $Paused
While $Paused
Sleep (400)
WEnd
EndFunc ; => Pause()

Oyundayken masa üstüne oluşturduğumuz bu "AutoIt v3 Script.au3" i çift tıklayarak scriptinizi başlatıyoruz.
Otomatik olarak program çalışmaya başlıyacak ve karşımıza sırasıyla aşağıda anlatımını yaptığım seçenekler çıkacak.

- Resim Silinmiş.

Wolf HP Start Recovery: 25%, 50% or 75% ==>> kurdunuza % kaç canı kaldığında hp basmasını istiyorsanız onu yazın.(25,50 yada 75 ten birini yazın.)

Wolf Recovery Register-Slot: 1, 2, 3...0==>>> pet HP niz skill barınızın hangi slotundaysa onu yazın.

Wolf Recovery Register-Group: F1-F4==>> pet hp niz hangi F barındaysa onu yazın.

UYARI : Program Tarafımca Denenmiştir ve %100 Çalışmaktadır. Yinede Sitemizdeki Moderatör Arkadaşlarımızdan Onay Gelmedikçe Programı İndirmeyin ve Kullanmayınız...!
you are a angel ?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
BeBeT0 demiş ki:
Bişi Sorcam Mileti Ugrastırmasan DA Direk Yapıp Versen Tam Süper Olur
denedim olmuyo hacım. ben yapıp bi arkadaşa gönderdim onda çalışmadı Rolling Eyes kendisi yaptı çalıştı ne hikmetse anlamadım. büyük ihtimalle pro senin sistemine kurulduğu için kendi dosyasını kendi çalıştırıyo. yoksa aklıma geldi ama bi kişiye gönderdim olmdı Embarassed

BeBeT0

Bilgiliyim
Server:Sparta LvL: 8x Full Str Bowman, Server:Pri
Jacabo demiş ki:
BeBeT0 demiş ki:
denedim olmuyo hacım. ben yapıp bi arkadaşa gönderdim onda çalışmadı Rolling Eyes kendisi yaptı çalıştı ne hikmetse anlamadım. büyük ihtimalle pro senin sistemine kurulduğu için kendi dosyasını kendi çalıştırıyo. yoksa aklıma geldi ama bi kişiye gönderdim olmdı Embarassed
Dosyaya SAg Tıklayıp Comple Yapmaz İsen TAbi Çalısmaz

BeBeT0 demiş ki:
Jacabo demiş ki:
BeBeT0 demiş ki:
Dosyaya SAg Tıklayıp Comple Yapmaz İsen TAbi Çalısmaz
sen denedinmi çalışıyomu öyle. ben normal orda anlattığım gibi yapıp zipleyip arkadaşa gönderdim aynı şekilde çalıştırdı ama hata raporu aldı

BeBeT0

Bilgiliyim
Server:Sparta LvL: 8x Full Str Bowman, Server:Pri
Jacabo demiş ki:
BeBeT0 demiş ki:
Jacabo demiş ki:
sen denedinmi çalışıyomu öyle. ben normal orda anlattığım gibi yapıp zipleyip arkadaşa gönderdim aynı şekilde çalıştırdı ama hata raporu aldı
Denedinmi die sorma ben hep bunla yapıorm programlarımı :lol:
ne biliyim hacım sende sorduğumuza pişman ettin valla :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ne Alaka Arkadasım :santa:

Yukarı Alt