1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

PETDE DEĞİŞİM :s

1. crazy__yako

crazy__yako Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar dÜnkı updateden sonra petlerİn senting ayarları degımıs sımdı herşeyi topluyor resımdende anlasıldıgı uzre ayarlarda degısmıs herşeyı toplamaması ıcın ne yapmak lazım
    onceden seting bölmünde gold equipment ohter items yazardı
    simdi ise metirial bolts and arrows specilaty goods box yazıyor
    bendemı bı sorun var yoksa herkesın petımı bole eger boleyse çöplerı toplaması ıcın ne yapmamız lazım sadece gold ve itemlerı ve benım botta belırtıklerı toplaması ıcın ne yapmamız lazım resım de koydum bı bakın ıstersenız

2. _-CeZa-_

_-CeZa-_ Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Excluted Items (Dışlanacak İtemler)
    artık toplamasını istediklerini değilde,toplamasını istemediklerini seçeceksin bu kadar.Fakat potları hala topluyor hayırlısıı :D

3. Apt

Apt Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Pet'in toplama ayarını OFF yapıcan,sonra sbot ayarlarından pet toplatma ayarlarını yapıcan okadar.

4. metalgirl

metalgirl Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim hiç böyle sorunum olmadı çünkü sbot kullandım kullanalı petimdeki settings te toplama ayarlarım off tur.insanların neyden bahsettiğini önce anlayamamıştım çöp olayını:) sonra arkadaşlara anlattım oyun içindeki petim off ta fakat sbottaki ayarlarda pete ayarlı diye.ilk emin olamadılar toplamaz dediler off dediler ama kullanınca bu şekilde hak verdiler.