Arkadaşlar artık npc den köpek alımı kaldırıldı ve mevcut petler evrim geçirebiliyormuş. Bu konuda bilgi olan paylaşırsa seviniriz.

peki bu petleri silk olmadan alamıyormuyuz?Silkroad'ın sitesinde diyorki;

Arkadaşları Kazanma ve Çağırma?
Arkadaşlar 2 yolla kazanılabilir. :
1. Summon scrolls kullanarak- İsterseniz Eşya Mağazasından bir Fellow summon scroll satın alabilirsiniz.
2. Büyüyen hayvanları geliştirerek- Bir evcil hayvanınızı değiştirmek için, Potion of Evolution kullanarak kasabalardan birindeki bir Ahır NPC ile konuşun.

Summon Scrolls bildiğimiz köpek oluyor fakat nasıl alabiliyoruz bir bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen.

item mall dan evolation scroll alıyorsun ve atçıdaki 4. seçene olması lazım oradan elinde olan attack petini yeni petlere dönüştürüyorsun

WaTCHMaN demiş ki:
item mall dan evolation scroll alıyorsun ve atçıdaki 4. seçene olması lazım oradan elinde olan attack petini yeni petlere dönüştürüyorsun
Ayriyetten üstüne nasıl binicem diyorsan onuda silk mall dan 10 silke alabilirsin :thumbsup:

arkadaşlar bide bu yeni petler arasında en çok vuran hangisi bilgisi olan varsa en çok damageyi vuran pet lazım :D

flippin demiş ki:
arkadaşlar bide bu yeni petler arasında en çok vuran hangisi bilgisi olan varsa en çok damageyi vuran pet lazım :D
en çok vuran petler ;
Blood Armor Dino
Rubino Phoenix

[ Bu mesaj WindowsSmartphone ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Her petin kendine has özelliği var agresif veya defansif petlerin özellikleride ona göre fark ediyor eğer illahi attack için istiyorum diyorsan benim favorim phoenix :thumbsup:

Sizce Büyücü için en iyi Pet hangisi bana sanki Buffcı olan daha mantıklı geldi sonuçta eğer yanlış anlamadıysam senin yeteneklerini arttırıyormuş

Yukarı Alt