Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mel1h___ demiş ki:
ganigani demiş ki:
pet alımı varmı ya da nasıl.
Kardes sen nasıl silkroad oynuosun yaw anlamıorum.Silk ile alındıgını bılmıomusunuz bukadar sacma topic açıosunuz kahvekeyfi

Burası Private Server Bölümü Açılan Konular Private Serverlarla İlgilidir . Private Serverlarda Bazı Şeyler Çok Farklı Olabiliyor. Silk Alımı Gibi...

evet mesela ben bedavadır diye düşündüm yani +9 silahlar npc de olsa şaşmam...

ironeye_TR demiş ki:
ewt silkle alınıyo
Topicinin alıma tarihine bak sonradan konuşSen bu oyunu oynamazken açılmış topip.Kapiş.Ölmüş topicleri canlandırmanın ve post kasmanın alemi ney?Tekrar sölüyorum Topicin tarihine bak ve tekrar söle ne demek istiorsan.
Not:O aralar silk alımı yoktu. :wink1: Bilmişlik yaptığını sanıyorsun ama, eskiiy bilmediğin için...

Konu dışı falan kalmadıki.Adam 30 ocaktaki konuyu taşımış hala bilmişlik taslıyo sanki biz cahiliz de bilmiyoz.O zaman oynayanlar bilir.Daha gençtik, toyduk ozamnlar silk falan yotu piyasada.Teknoloji ierledi silk çıktı ortaya.Lütken kilitlesin bu arada yetkili bir kişi.

ironeye_TR demiş ki:
ay çok sorry gani arkadas benim uyeliğe girmistide bişeye bakacaktı çok çok özür dilerim
konu eskidir ve kimsenin aklı karışmasın.

Konu Kilitlenmiştir :?!

Ps: Lüfen eski konuları uplamayın :!: ilk önce mesajın gönderilme tarih ve zamanına bakmayı ihmal etmeyelim :wink1:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt