SonSAHNE

Bilgiliyim

PES_6_1.jpg

2.jpg

Pes 8 Download

Part1
Part2
Part3
Part4
Part5
Part6
Part7
Part8
Part9

Ses Dosyaları

Part1
Part2
Part3
Part4

Kod:
Yukardaki Bütün Rar şifreleri: www.forumskandal.com
No DVD Crack için Tıkla

Kod:
No DVD Crack Rar şifresi: www.extraloob.com

Oyun Kurulumu

Öncelikle Açıklamam gereken bir kaç şey var. Oyun 9 partdan oluşur ve ses dosyalarını indirmesenizde oynayabilirsiniz fakat ses dosyalarını indirmenizi şiddetle tavsiye ederim..

ilk 9 part ı indirdikten sonra Hepsini bi klasöre çıkarın. Çıkardığınız Klasörde setup a tıklayın ve bekleyin ( setup uzun sürecektir)
Setup işlemi tamamlandıktan sonra "RipForGames" ve "wind64bit" adlı dosyalara çift tıklayın ve gelen seçeneklerde "evet" i seçin. Crackide indirip oyunu crackledikten sonra oynayabilirsiniz.

Ama sorunlar çıkabilir o yüzden ses dosyalarınıda indirin. Ses dosyaları indikten sonra onlarıda bi klasöre çıkarın ve doom adlı dosyayı açın ve yüklemenin tamamlanmasını bekleyin. Bu işde sona erdikten sonra çıkan dosyayı (yaklaşık 450 mb dir bu dosya) pes8 i kurduğumuz klasördeki "img" adlı klasörün içine atıp değiştirilsin mi sorusunada evet diyoruz.

Son aşama olarak oyunda bazen donmalar oluyor ve bunada bir çözüm buldum. "img" klasörü içindeki "cv_0.img" adlı dosyayı herhangi bir klasöre kopyalayıp adını "cs.img" olarak değiştiriniz ve yeniden "img" klasörü içine koyunuz ve iyi eğlenceler.

çok saol oyun için türk takımları filan lisanlı çok güzel bir oyun tekrar saol extraokk

SonSAHNE

Bilgiliyim
evet Fenerbahce Galatasaray felan var ama Galatasaray ın futbolcu isimlerini söylüyor spiker Fenerbahceninkini söylemiyor deli oldum :lolmuch:

eet bende gıcık oldum zaten hep Galatasarıyı düşünüyorlar sanki ne var Galatasarayda sanki ... var :mrgreen:

SonSAHNE

Bilgiliyim
By_NuK3R demiş ki:
eet bende gıcık oldum zaten hep Galatasarıyı düşünüyorlar sanki ne var Galatasarayda sanki ... var :mrgreen:
hep yeniyorum zaten :lolmuch: Manchester la ilk yarı 4-1 yenilirken 6-4 yendim GS yi zuhahaha :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok güzel bir topic bir de şu torrent dosyalarını koysanız da emule vb. programlala da kolayca çeksek nasıl olur geniş bir yelpazeye hitap etmiş oluruz hem Wink

SonSAHNE

Bilgiliyim
Top Player Faciası :lolmuch:

Fenerbahçe 3

Galatasaray 2

:lolmuch:

Hemde Performansları Good daydı bnde Excelent :mrgreen:

kardeş part 1 yükledim 2 yüklücem free diom orda yukarı2.2 minute deilde 103 minute dior :S:S Neutral Neutral Sad

SonSAHNE

Bilgiliyim
CoLdNiqhT demiş ki:
kardeş part 1 yükledim 2 yüklücem free diom orda yukarı2.2 minute deilde 103 minute dior :S:S Neutral Neutral Sad

Bir part yükledikten sonda diğer part için 103 dk beklemelisin. yani dosya boyutu 100mb ise 100dk beklersin. Modeme reset atarsan hiç beklemezsin :lolmuch:

Yukarı Alt