ThePrestige

Bilgiliyim
Whisk demiş ki:
Mesut'u Edit'e gir ve Werder Bremen'den transfer et. İlla Mesut'un oynamasına gerek yok Van der Vaart'da çok iyi.
evet transfer ettim teşekkürler.

oyunu biraz öğrendim.Penaltı atamıyorum :lol: birde çalım hareketleri bilmiyorum

Penaltı atarken önce şuta bas,hareketlenmeye başlayınca yön ver,ama fazla asılma yön tuşuna dışarı vurur.

ThePrestige demiş ki:
Whisk demiş ki:
Mesut'u Edit'e gir ve Werder Bremen'den transfer et. İlla Mesut'un oynamasına gerek yok Van der Vaart'da çok iyi.
evet transfer ettim teşekkürler.

oyunu biraz öğrendim.Penaltı atamıyorum :lol: birde çalım hareketleri bilmiyorum
Bir de havadan pas yap.Eğer başarabilirsen savunmanın arkasına atıyor,mutlak gol pozisyonu ^^

hmzsnmz demiş ki:
Defanslar çok aptal havadan atılan paslarda aptal aptal şeyler yapıyorlar. Keza ara pası atıncada ayak uzatıyor boşa falan defanslar çok kötü
O beginner için öyle bence defans yapmasını bilen birine sökmez havadan top misal ben 8) :P

NiGHTMaRe

Aileden
Penaltıyı kullanırken analogu atacağın yöne doğru çevireceksin ama miktarınca ne aşırı ne fazla bükük tutacaksın.Eğer kaleci isen normal padlerle kurtaracaksın topu.

shneZee demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Defanslar çok aptal havadan atılan paslarda aptal aptal şeyler yapıyorlar. Keza ara pası atıncada ayak uzatıyor boşa falan defanslar çok kötü
O beginner için öyle bence defans yapmasını bilen birine sökmez havadan top misal ben 8) :P
Öyle diyenlere nedense hep hava topu ile atıyorum makara:

Mirage demiş ki:
shneZee demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Öyle diyenlere nedense hep hava topu ile atıyorum makara:
Bekleriz [horny21 :santa:

Ben bilgisayarda şut çekerken d ye basıyorum ayağını tam topa götürürken w ye basıyorum.Şuta bastıktan sonra adamın ayağının topa değmesi arasından geçen sürede oluyor.Top füze gibi ve dimdik gidiyor.

Uprising demiş ki:
Ben bilgisayarda şut çekerken d ye basıyorum ayağını tam topa götürürken w ye basıyorum.Şuta bastıktan sonra adamın ayağının topa değmesi arasından geçen sürede oluyor.Top füze gibi ve dimdik gidiyor.
"d" olduğuna eminmisin? :lol:

CheckPoint_ demiş ki:
Frikikler için önerileriniz nelerdir? Falso nasıl verilir vs. :P
Falsoyu salla şimdi :lol: Kalecinin olmadığı köşenin direğine doğru iyi kullanan bir oyuncuyla doğru dürüst vur.Gol olur :lol:

Adamları yönettiğin yerden oyna. Yani analogdan oynama daha zor. Evet PS2'dekinin aynısı.

Hareket yapmada : L1 + sağ analog

Yukarı Alt