Server
Flora
Takımı
Galatasaray
PES 2010 SORULAR / GÖRÜŞLER / ÇÖZÜMLER

oyunu bugün satın almış bulunmaktayım ve gördüklerim şaşırtıcı ilk vurgulamak istediğim, PEMBE evet yanlış duymadınız oyunda düğmeler butonlar vb. herşey PEMBE ağırlık hep size diyorum ve pembe'yi ne kadar sevdiğimi biliyorsunuz bk.z çoğu sabit global başlıklara hep pembe kullanırım asya da bunu görmüş olacak ki olaya pembe ile girişmişler ve muhteşem olmuş.

oyun biraz daha 3d yapılmış görsel kalitesi çok artmış saha zemini gerçeğe çok yakın her taraf koyu yeşil değilde grass dedikleri tarzda toprak-çim karışımı ve çok şık olmuş oyuncuların top hakimiyeti ve vuruşları bir tuhaf daha zorlaştırmışlar tuşa bastıktan sonra ki tepki süreleri biraz geç gibi veya olması gereken bu galiba ara paslar muhteşem olmuş top resmen gerçekçi gidiyor buyurun ilk izlenimlerinden kareler ^^

Saygılarımızla,

20'sinde internete düşer çekerim bu aralar Ea sport iyi işler çıkartamıyor , 2k serisi ve Pes serisi daha güzel artık FİFA ve NBA Live serisine göre.

ImmorTaLGoD demiş ki:
20'sinde internete düşer çekerim bu aralar Ea sport iyi işler çıkartamıyor , 2k serisi ve Pes serisi daha güzel artık FİFA ve NBA Live serisine göre.
+1 :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
oyunu bugün satın almış bulunmaktayım ve gördüklerim şaşırtıcı ilk vurgulamak istediğim, PEMBE evet yanlış duymadınız oyunda düğmeler butonlar vb. herşey PEMBE ağırlık hep size diyorum ve pembe'yi ne kadar sevdiğimi biliyorsunuz bk.z çoğu sabit global başlıklara hep pembe kullanırım asya da bunu görmüş olacak ki olaya pembe ile girişmişler ve muhteşem olmuş.

oyun biraz daha 3d yapılmış görsel kalitesi çok artmış saha zemini gerçeğe çok yakın her taraf koyu yeşil değilde grass dedikleri tarzda toprak-çim karışımı ve çok şık olmuş oyuncuların top hakimiyeti ve vuruşları bir tuhaf daha zorlaştırmışlar tuşa bastıktan sonra ki tepki süreleri biraz geç gibi veya olması gereken bu galiba ara paslar muhteşem olmuş top resmen gerçekçi gidiyor buyurun ilk izlenimlerinden kareler ^^

Uuu 3 defa Şampiyonlar Ligi Şampiyonu oldum bile,oyun gerçekten kaliteli tamamen takım oyunu üzerine yapmışlar. xD
Ps:Galatasaray'da Elano yok. :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
JawBreaker demiş ki:
Uuu 3 defa Şampiyonlar Ligi Şampiyonu oldum bile,oyun gerçekten kaliteli tamamen takım oyunu üzerine yapmışlar. xD

amateur'da oldun herhalde :P

PS : top player'da 4 kişi tek takımda oynuyoruz muhteşem keyfli yaa artık takım yönetmeyi sevmiyorum takımda ki tek adam olmak müthiş become a legend rulezzzzzzzzzzzzzz :headbang: :headbang:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
oynamaya devam become a legend nasıl hiç denediniz mi farklılıklar var mı acep ?

Quxera demiş ki:
PES 09 daja güzel gibiydi oynanırlık açısından. ^^

Bence şuan tam bir futbol similasyonu tam tadında pes09 cular oyun hızından dolayı şikayet edebilir wait for vsync'yi kapatinca düzeliyor ama ekranın ortasından geçen radyoaktif dalgalara katlanmak zorunda

+ become legend'te yeni olarak ayakkabiya göre güç dağilimi var ama bize gelmez become legend işten gelir kuruluruz 42'in karşisina :buddha:

- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

RiqueLme

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
oynamaya devam become a legend nasıl hiç denediniz mi farklılıklar var mı acep ?
en büyük fark 2009 da kale karsısından gol atamıodun ben orta sahadan attım pc ye format atarken yedekleyemedim uzun şutlarımı cok kaliteli bi oyun olmuş havadan arapas atmak cok zevkli 2009 da böle bişi yoktu vardı da rakip atardı sen izlerdin şimdi gercekten cok gercekci olmus.
ama oyunun zevkinin cıkması icin professional da oynayın become a legend i top player cok zor oluyor :D
Kendim solak oldugum icin pes karekterinide solak yaptım. Steven Gerrard gibiyim top deil füze atıyor :D ama save yi yedeklemedim hersey yeniden baslıyor :(

extraloob demiş ki:
JawBreaker demiş ki:

amateur'da oldun herhalde :P

PS : top player'da 4 kişi tek takımda oynuyoruz muhteşem keyfli yaa artık takım yönetmeyi sevmiyorum takımda ki tek adam olmak müthiş become a legend rulezzzzzzzzzzzzzz :headbang: :headbang:
Top Playerden başka seviye sarmıyor. :lol:
Becoma a Legend 9 dan çok çok çok daha gerçekçi olmuş,sakatlanmalar,gelişim,transferler gerçeğe yakın.
Para türünde de P kalmış Dolars Pound Euro gelmiş. :beer: :headbang:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
became a legend'da kendini bir kulübe önerme olayı varmı yoksa illa gelen teklifleri mi bekleyeceğiz ?

Yukarı Alt