Merhaba arkadaşlar. Pes 11 i online oynamak için bir kayıt kodu gerekiyor sanırım kullananlar varsa kodu bana pm atarlarsa çok mutlu olurum. Olmaz derseniz Athensde 89 lv nuker karakter verebilirim karşılığında. Yardım ederseniz çok sevinirim beyler, bayanlar. :kalp:

RiqueLme

Bilgiliyim
TRsronline demiş ki:
Merhaba arkadaşlar. Pes 11 i online oynamak için bir kayıt kodu gerekiyor sanırım kullananlar varsa kodu bana pm atarlarsa çok mutlu olurum. Olmaz derseniz Athensde 89 lv nuker karakter verebilirim karşılığında. Yardım ederseniz çok sevinirim beyler, bayanlar. :kalp:
oyunu orjinal alman gerekiyor diye biliyorum.
birde char teklifi yapmışsında adamlar zaten online oynıyabilmek icin orji alıorlar pes'i
vericeklerini sanmıyorum acıkcası.

Bro bende tam olarak bilmiyorum ama Hamachi diye bir program var Google amcadan bir araştırırsan bişiler öğrenirsin belki :wink1:

Takımı
Besiktas
Pro Evolution Soccer 2011 ' de online oynayabilmek için oyunun orjinal kabında veriyorlar o kodu, ayrıca kodu sadece 1 kişi kullanabiliyor. Kodu bir 2. kişi kullandığı taktirde (farklı bir ip adresinden oyuna o kod adı ile giriş yapıldığında) kod deaktif oluyor; dolayısı ile bu şekilde bulacağını pek sanmıyorum :sfff: :beer:

Yukarı Alt