EnDZoNe_ demiş ki:
Kafa mı buluyosunuz matrak mı geçiyonuz.Persiada olmasam yedirceniz.bütün server birleşti hala brotherstan alamıyoruz kaleyi.hala persianın kralıyız diyon.hangi köyün kralısınız.hangi ilçesine bağlı persianın :mrgreen: :mrgreen:
BrotherS ile baş etmek kolay değil adamım. Ama bu hafta almaya çalışıciiiz :lol:

EnDZoNe

inş .. ama sanırım FORTALEZA nın guildi bi tek kafa tutabilir su anda zaten bi sonraki savasta ufakyta olsa bi payim olsun die giricem o guilde.. baska sansi olan yok su anda 50 de 50 hepsi 80 lwl olan sun setli , çarlarinin cogu avrupa ve hepsi full farm .. haliyle zor olucak ...

Adamlar bomboş kaleyi aldılar... Savunması daha kolay. Saldıran taraf için yorucu oluyor adam mı kesecn kendini mi savunacan kaleyi mi yıkacan.

EnDZoNe_ demiş ki:
inş .. ama sanırım FORTALEZA nın guildi bi tek kafa tutabilir su anda zaten bi sonraki savasta ufakyta olsa bi payim olsun die giricem o guilde.. baska sansi olan yok su anda 50 de 50 hepsi 80 lwl olan sun setli , çarlarinin cogu avrupa ve hepsi full farm .. haliyle zor olucak ...
Murteza Abi Ben togo
Şuan 2x80 Level adam var

Bunun Dışında

BrotherS dan birçok Kez Savaş İstedik Çekiniyolar Savaş Ve kaleler Konusuna Değinecek olursakda Malum Hafta İçi Pek onlineolunamıyor Hele ki osaatte işi gücü var milletin....
Biz Enyakın Zamanda BrotherS ile war aıp Gücümüzü Kanıtlayacağız Persianın DaRK_SHaDe_ ye bağlı togo köyündensana Kucak Dolusu sevgiler :) :lolmuch:

bende persiadaydım ama bıraktım orayı marsa geçtim supersonic dağıldı sanırım herkes o guilde gitmiş :lol: çoğu kişiyi tanırım orda

size Şunu Söyliyeyim Herhangi bir Guild Persiada 1 vs 1 Guild Savaşına gelse bizimle Bizi Cok zor yener şuana kadar SpirutuS ve diğerlerini Defalarca devirdik ^^ HOT da cabası

bende persıada oynuyorum bence turk guıldlerı arasında en guclu TURK_POWER
GERISI YALAN extraokk extraokk 2 GUILD ANCA DEVIREBILMIS YANI NE KADAR GUCLU OLDUGUNU GORUYONUZ headbang2ft9 headbang2ft9

Yukarı Alt