Beyler Buda Benm Noob carım :twisted: Persiada lvlımda kesemicem adam yoq :lol: 8)

İşte Buyrun resimler sp Dikkat xD
-----------------------------------------------------------------------------------------
Burda tam event girdm dc verdi oyun :evil:
- Resim Silinmiş.
Burdada 47 setini Yeni giymiş adamı Kestim ama Hem cleric Hemde warior bufflarını acıp :mrgreen:
- Resim Silinmiş.
Burdada 72 bir buffer resledi Beni pvpde birde ben can yükseltici bastım 10k hp oldu 40 lvlda :?!!
- Resim Silinmiş.
BUNUN NE OLDUGUNU BİLLMİYORUM ADAM YAPTI SKİLİ BU CIKTI BENDE HEMEN Bİ FOTO CEKEM DEDİM :santa:
- Resim Silinmiş.
Burdada Ben wariorum ama Cleri 40 skili war öLesine actım sadece gösteriş amacı sp cok yha 8)
- Resim Silinmiş.
BUDA BİZİM SERVERDA 76 SOS SPEAR DÜŞMÜŞ ADAMA BALLI YA Bİ BANA SOX İTEM DÜŞMEDİ BU CARDA :cry: :cry:
- Resim Silinmiş.

İşte Bu kadar Beyler Benden carımı cok sefiom ?!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: birde Persiada kasıcak adam Olsa pre plus Filan aldımda Bugn ?!!!!!!
?!!!!!!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
mesut_xD demiş ki:
eline sağlık ata 40 buff skili adama ezik vurmus ama güzel cıkmıs ?!!!!!!
60 Lık adama int skili iLe Kac vurumcam??? :x :x :x

Birde event girdm su anda 45 lvlım adamları aglatıyorum yaww görmeniz Lazım 6 Kupa yaptım dc yedi Char... :?

charın güzelde persia yı hiç sevmem eski server benm illalah geliyo artık türk düşmanlarından XD yiyosa gelsinler Tibete =)

ChiqiLeta demiş ki:
charın güzelde persia yı hiç sevmem eski server benm illalah geliyo artık türk düşmanlarından XD yiyosa gelsinler Tibete =)

iLLeGaL Ne yaptıqi sana Bnm tanıdık iyi biri :wink1: Birde bizim mahalledeki Herkes Persiada o yüsden Bende Persiada char kasıyorum... ?!!!!!!!

Yukarı Alt