Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Haklısın da bizden biri de kaleyi kazandı zaten türkler tarafında olsan da karşında her zaman türk olacak
Sehzade demiş ki:
Elin gavurlarına kale kazandırdın şimdi sevindin mi? :@ Mutlu oldun mu? Türklere karşı gavurların yanında savaştın aldın mı istediğini :@ Gelin guild war yapalım. At CH0IC3 ye pm. hadi guild vs guild. Brothers ve unıonlarının saçmalıkları yüzünden kazandınız. Guild DaRK_SHaDe vs MALUCABELLAZA Cool

EnDZoNe_ demiş ki:
cevap yazmıyorum.brotherslarla birlikte daldınız kaleye.Ayrıca masteri sun set alıp "hepinizi paramla satın alırım lan" diyen bi guıldı de sevmem.MALUCOBELEZA nın yarısı türk ayrıca.brothers allaha küfür eden bi guıllddı elinden aldık.hala da bizde :mrgreen: sanırım da kimse alamıyıcak.ben elimden geleni yapıcam. headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9
hahah kaleyi sizden söke söke aldık numberone DaRK_SHaDe sen önce carhına sahip cık carhını elinden aldılar ağlandın durdun hahha hadiii alın şimdi kaleyide görelim.Rüyanızda artık alırsınız kale 50/50 full türk olan DaRK_SHaDe elindedir bilginize arz ederim

yako demiş ki:
EnDZoNe_ demiş ki:
cevap yazmıyorum.brotherslarla birlikte daldınız kaleye.Ayrıca masteri sun set alıp "hepinizi paramla satın alırım lan" diyen bi guıldı de sevmem.MALUCOBELEZA nın yarısı türk ayrıca.brothers allaha küfür eden bi guıllddı elinden aldık.hala da bizde :mrgreen: sanırım da kimse alamıyıcak.ben elimden geleni yapıcam. headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9
hahah kaleyi sizden söke söke aldık numberone DaRK_SHaDe sen önce carhına sahip cık carhını elinden aldılar ağlandın durdun hahha hadiii alın şimdi kaleyide görelim.Rüyanızda artık alırsınız kale 50/50 full türk olan DaRK_SHaDe elindedir bilginize arz ederim
ne dediğini anlayamadım niyetin tartışma çıkarmak mı

diesoul demiş ki:
yako demiş ki:
EnDZoNe_ demiş ki:
ne dediğini anlayamadım niyetin tartışma çıkarmak mı
yoo tartışcak olsam gider serverda tartışırım önceki konularını okuyarak yazdım :)

ozur dılerım sen haklısın tarıhe bakmadım 7 subatın mıs suan sizin almanız normal

EnDZoNe

sen canını sıkma carim hala bende .. 2. si sen diger 80 lwl carinla gel bana benim soyulmus halimele elindede o sun bow olsun... belki rüyanda kesersin beni .. bülbül gibi ötücegine civciv gibi otuyosun ... yanıma en aşşa 10 blade alır girerim aynı guilde bu brothers ta olur .. sonra gelir aglarsin kale elden gittinde türkler (_;_) lük yapti die .. sen önce efendi olmayi ögren .. emin ol bi sonrakinde brotherstayim ben saglam elemanlarla giricem yanlızda degil o zaman kalenin içinde saglam durusun inş ...

EnDZoNe_ demiş ki:
sen canını sıkma carim hala bende .. 2. si sen diger 80 lwl carinla gel bana benim soyulmus halimele elindede o sun bow olsun... belki rüyanda kesersin beni .. bülbül gibi ötücegine civciv gibi otuyosun ... yanıma en aşşa 10 blade alır girerim aynı guilde bu brothers ta olur .. sonra gelir aglarsin kale elden gittinde türkler (_;_) lük yapti die .. sen önce efendi olmayi ögren .. emin ol bi sonrakinde brotherstayim ben saglam elemanlarla giricem yanlızda degil o zaman kalenin içinde saglam durusun inş ...
hahah sen önce benim yeni carhı yatır sonra git sattıgım fuul sun olan carhımı yatır :) unutma milletin şeyi ile gerdege girme efendiliği senden öğrenmiycem senin gibilere biz türkleri satan diyoruz.Biz türk olarak alıyoruz guildi sölesen varmı guilde yabancı sizin gibi yanar döner satıcı değiliz kardeşim bakıcan işine kaşıntın varsa sana eski carhımla pvp yaptırırım sorun olmaz ama ondan sonra ağlarsın başlarsın gene bana 999m gold verdiler,carhımı soydular yalvarırsın sonra elin yabancısına carhımı ver diye hahahhahah sen carhına sahip cık bidaha gitmesin olmayacak insanlardan exc kabul etme yoksa bidaha o carhı yüranda bile göremezsin :lol: pvp beklerim guild war da yapabiliriz np istediğin guilddi topla gel np biz türküz gururluyuz gerisini sen düşün :lol:

EnDZoNe

valla bugün sabah ordaydım yanımda da choıce denen bi eleman vardı.fazla gevezeliğe gerek yok.madem yiyodu niye pvp yapmadın ...ben seni kesemem ki .gel sen beni kes bakalım.hem soyuldum hem blade im..ama gel sen beni kes madem dökmüşün kredi kartını oyuna.sen beni kes ben sanaa charı vericem. persia da bana gold verdiğini ya da istediğimi iddaa eden varsa charı ona da vericem..dediğim gibi türksen türksün..bende türküm..ama sen türksen ben diilim.herkez soyulabilir..yeter ki senle uğraşsınlar..yiyosa bi gün dw kapısında gelin beni hackleyin diye global atarsın..ben yaptım da öyle oldu..senin gibi türklük ayaklarına yatmıyoruz ..gel benim gibi elin rus hackerlarıyla papaz ol bakalım..madem o kadar delikanlısın..

EnDZoNe

bi daha dw kapısında gördüğümde inşallah ben değilim diye ayak yapmazsın adam gibi kabul edersin..sana adam gibi soruyoruz sen mi yazdın die ben diilim diyosun...delikanlı ol adam gibi ben yazdım extraloobdaki yazıyı de..kıvırma.

EnDZoNe_ demiş ki:
bi daha dw kapısında gördüğümde inşallah ben değilim diye ayak yapmazsın adam gibi kabul edersin..sana adam gibi soruyoruz sen mi yazdın die ben diilim diyosun...delikanlı ol adam gibi ben yazdım extraloobdaki yazıyı de..kıvırma.
sen benim yazdıklarımı iyi oku önce yada serverda ne dönüyor takip et ben carhı sattım ama sen konuyu okumadıgın için anlamıyorsun yada işine geliyor bu gün veya yarın dw CH0IC3 ile konuştugun kişi carhın yeni sahibi yani HAKSAZUKI carhı alan ama en yakın zamandan benim yeni EU carhımlada pvp ye hazırım seni her zaman heryerde yatırırım bunu kafana sok önce carh yapmayı öğren tamam Cool haha carhımı rushacker hackledi diyorsun onlar hackleseydi o carhı sen geri alamazdın bunuda kafana sok her önüne gelenden exc kabul edesen olacagı odur vallah soyuldugun gün global attı hiçte üzülmedim hatta güldüm gectim :lolmuch: ben türk ayagına yatsaydım 50/50 full türk guild ile o kaleyi almazdın seni gibi gider yabancıların yanında yalakalık yapardım (BUNDAN SONRA CH0IC3 LAF ATMA O CARHI SATALI 2 HAFTA OLDU) ok banada cok bulaşma derim sana bak kasman istediğin yabancı guilde git elinden geleni ardına koyma ama bunu kafana sok lvl ezik değil ama yüreğin ezik senin

DaRK_SHADE PERSİA''NIN KIRALIDIR.BUNU HERKEZ BİLSİN!!!!!!!!

EnDZoNe 4 hafta kaleyi savundunuz Hemen Siz Kralı Oldunuz Persianın Ama Bak TÜRKLERİN GÜCÜ BUU!!!

EnDZoNe

Soyuldum tek Gold almadim ne sitelerden nede bi allahin kulundan... Ben DArk Shade i tebrik ediyorum neden etmiyim ki bnm amacim o elemandan kaleyi almak icin bi katkim olmsiydi...istedigin euro ile gel istedigin carla gel sun setle gel yurulerek gel gezerek gel hoplaya ziplaya gel havada gel karada gel uzayda gel ben dw kapisindayim her gun ...Ben brothers la ortak kaleye saldirmadim hic bi zaman kale savasina 2 kere katildim 2 sindede brothers a karsi oldu ( MAster i ALlaha kufur Eden bi SErefsiz) belirtiyim en azindan ben ole biliyodum degilmis boyle turkleri gorunce anliyo insan Dedigim gibi turkluk ayagi yapma bana Bnm guildim Tr Asil Kafamda yaziyor senin gibi Yemeyen (_;_) unde degil ...

Yukarı Alt