vay be bende SuN guildindeydim PersiAQueeN di charım çalındı şuan o charda bir hırsız var...

Prada demiş ki:
GNGWC nin diğer katılımcıların roportajlarındaki fotolar hep portre şeklinde çekilmiştir.

Ama kendisi portreye sığmayacağı için belden almışlar.. Merak edilecek tarafı yoktur yani. Vucut olarak kendini geliştirmesindeki başarıyı beyin olarak gerçekleştirememiştir. Kendisi için her daim üzülürüm ^^
Yarıldım valla çok komıksin birdaha böle espiriler yaparken haber ver foruma duyuru yapalım 1 ay boyunca kimse girmesin foruma. İnsanlarla dalga geçmek sizin için ne kadar kolay o beyin olarak geliştirememiş dediğin kişi serverda kaleyi 4-5 ay TÜRK lerin elinde kalması için ne çaba gösterdi. İnsanları fiziki yapılarına göre yargılamayı çok iyi biliyorsun fiziğin çok düzgünse ALLAHA dua et nice körler,sakatlar var senin gibi değiller ama sende olmayıp ömrün boyunca olamayacağın insanlığı taşıyorlar . Pardon kusura bakma anlayamayacağın şeylerden bahsettim kafan karıştıysa ne diyor bu diyorsan boşuna düşünme senin gibi embesil ler anlayamaz anlamanıda kimse senden beklemiyor. Sen takıl herkezle dalga geç birşey olmaz itin lafıyla kervan yürümez bu arada itlerede hakaret ettik yazık havyanlar senin gibi birine it dendiğini duysa kendilerini öldürürler.Neyse sana edilecek bir sürü hakaret var ama herkeze deymez ................

sungold demiş ki:
DestaN ı Nası doyurdular acaba ??? Bi konu açmak lazım :D
By_DaDaS demiş ki:
sungold demiş ki:
DestaN ı Nası doyurdular acaba ??? Bi konu açmak lazım :D
ahahahah :lol: :headbang:

Valla sizden çok ayrı bi doyma şekli var mesela suyu bardak ile içiyor sizin gibi sulaktan içmiyor, Yemek yeme şeklide çok değişik size göre, mesela yemeğini kaşıkla yiyor sizin gibi sağda solda milletin üstüne sıçtığı otları yemiyor konuya gerek yok biz insanlar hep böyle yemek yer karnımızı doyururuz asıl sizin yemek yeme karın doyurma işlemleriniz hakkında konu açmalıyız herkezi kendiniz gibi yemek yiyor sanmayın siz aileden öyle görmüş olabilirsiniz ama biz insanların yetiştirilme tarzı farklı haydi size afiyet olsun

E.Cartman

Bilgiliyim
EnDZoNe demiş ki:
dengesiz hatundur vesselam ... kale savasında guildine gelmedim die blocklamıştı beni xD
Askerlik bitmiş sahalara dönmüşsün :) "dengesiz hatun" sevdim bunu.Türkler hakkında Atatürk hakkında globaller atan bizi aşağılayan adamlara verebileceğimiz tek ders kaleyi almaktı.bu yüzden Persia da 100 lerce oyuncuya mesaj attım öncelikle friend list tekilere tabii ama umursamamak senin seçimindi bende seni umursamadım ve sildim listemden :) Güzel zamanlar geçirdik oyunda,vatani hizmetini bitimene sağsalim ailene dönmene mutlu oldum,bol şans hayatında...

Aylardan beri ilk defa bu siteye giriyorum.Prada herkimse benim hakkımda yazısını ilettiler en son extraloobta sattığınız herşey 2x pahalı dediğimden dolayı banlanmıştım :) Bu arkadaşın üyeliği,yeni üyelik alıp değersiz sitenize +1 üye kazandırmak istemedim.

ottomanethem teşekkürler ben burada olmadığım halde hakkımda atıp tutanlara verdiğin cevaplar için.Onlara hakkımı helal etmediğim gibi senden de Allah razı olsun.

Prada bu da senin için :)
Seni tanımıyorum hangi charın sahibiydin kimbilir ama sen beni çok iyi tanıyan biriymiş gibi yorumunu yazmışsın :) senin hakkında bu forumu incelediğimde 750 i aşkın asdf cevabıyla
extraloob flood mesaj rekoruna imza atmış ve bu sayede "site admin" onuruna erişmiş bir şahsiyet olduğun kararına vardım.Ve turnuva hakkında;
GNGWC senin var olmayan beyninin algılayamayacağı bir turnuvadır.Sadece silkroad değil birçok global oyun için bu turnuva düzenlenir.Bir Türk ve bir bayan olarak server ımı temsil ettim ve amacıma ulaştım.Tüm dünyada kaç bayan GNGWC silkroad finalisti var bana söyleyebilirmisin?Biz Türkiye de bunu başardık ve ben oradaydım.Ben Dünya güzellik yarışmasına katılmadım Prada ben oyun bilgimle oradaydım tecrübemle.Lütfen bunu okuyan arkadaşların sana tekrarlasın ve izah etsin ^^

Bu sene 2009 GNGWC silkroad finallerine katılmayacağım ama umarım bu oyunu oynayan bayanlar benim için yapılan yorumlar yüzünden cesaretlerini yitirip başvurmamazlık etmezler.
Sizlere iyi oyunlar unutmayın meyva veren ağaç taşlanır :byes:

" Prada Mesaj Başlığı: Re: MINIK - 91 LvL - Cleric/Rogue - 300 TL Gönderilme zamanı: 16 Haz 2009 00:33
Cevaplar: 26
Görüntüleme: 304
usluplara dikkat beyler. Bir dahakine sadece editlemem süresiz banlarımda. Saygıyı elden bırakmayın. "

Ve en çok bu mesajını beğendim eklemeden edemeyeceğim 8)

Prada demiş ki:
GNGWC nin diğer katılımcıların roportajlarındaki fotolar hep portre şeklinde çekilmiştir.

Ama kendisi portreye sığmayacağı için belden almışlar.. Merak edilecek tarafı yoktur yani. Vucut olarak kendini geliştirmesindeki başarıyı beyin olarak gerçekleştirememiştir. Kendisi için her daim üzülürüm ^^

+7874544

ablamı tanımıyorum ama gercekten serefsizce seyler yazmıs bazıları.gercekten cok gerı dusunen ınsanlarımız var ve bolelerı yuzunden ne bu oyunda nede bu ulkede ileri gorup ılerleyemıyoruz yazık acıyorumm .

E.Cartman demiş ki:
EnDZoNe demiş ki:
dengesiz hatundur vesselam ... kale savasında guildine gelmedim die blocklamıştı beni xD
Askerlik bitmiş sahalara dönmüşsün :) "dengesiz hatun" sevdim bunu.Türkler hakkında Atatürk hakkında globaller atan bizi aşağılayan adamlara verebileceğimiz tek ders kaleyi almaktı.bu yüzden Persia da 100 lerce oyuncuya mesaj attım öncelikle friend list tekilere tabii ama umursamamak senin seçimindi bende seni umursamadım ve sildim listemden :) Güzel zamanlar geçirdik oyunda,vatani hizmetini bitimene sağsalim ailene dönmene mutlu oldum,bol şans hayatında...

Aylardan beri ilk defa bu siteye giriyorum.Prada herkimse benim hakkımda yazısını ilettiler en son extraloobta sattığınız herşey 2x pahalı dediğimden dolayı banlanmıştım :) Bu arkadaşın üyeliği,yeni üyelik alıp değersiz sitenize +1 üye kazandırmak istemedim.

ottomanethem teşekkürler ben burada olmadığım halde hakkımda atıp tutanlara verdiğin cevaplar için.Onlara hakkımı helal etmediğim gibi senden de Allah razı olsun.

Prada bu da senin için :)
Seni tanımıyorum hangi charın sahibiydin kimbilir ama sen beni çok iyi tanıyan biriymiş gibi yorumunu yazmışsın :) senin hakkında bu forumu incelediğimde 750 i aşkın asdf cevabıyla
extraloob flood mesaj rekoruna imza atmış ve bu sayede "site admin" onuruna erişmiş bir şahsiyet olduğun kararına vardım.Ve turnuva hakkında;
GNGWC senin var olmayan beyninin algılayamayacağı bir turnuvadır.Sadece silkroad değil birçok global oyun için bu turnuva düzenlenir.Bir Türk ve bir bayan olarak server ımı temsil ettim ve amacıma ulaştım.Tüm dünyada kaç bayan GNGWC silkroad finalisti var bana söyleyebilirmisin?Biz Türkiye de bunu başardık ve ben oradaydım.Ben Dünya güzellik yarışmasına katılmadım Prada ben oyun bilgimle oradaydım tecrübemle.Lütfen bunu okuyan arkadaşların sana tekrarlasın ve izah etsin ^^

Bu sene 2009 GNGWC silkroad finallerine katılmayacağım ama umarım bu oyunu oynayan bayanlar benim için yapılan yorumlar yüzünden cesaretlerini yitirip başvurmamazlık etmezler.
Sizlere iyi oyunlar unutmayın meyva veren ağaç taşlanır :byes:

" Prada Mesaj Başlığı: Re: MINIK - 91 LvL - Cleric/Rogue - 300 TL Gönderilme zamanı: 16 Haz 2009 00:33
Cevaplar: 26
Görüntüleme: 304
usluplara dikkat beyler. Bir dahakine sadece editlemem süresiz banlarımda. Saygıyı elden bırakmayın. "

Ve en çok bu mesajını beğendim eklemeden edemeyeceğim 8)
Güzel cevap abladan 2x olayınada katılıyorum.

Yukarı Alt