1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Perfection Online ~ VPS

1. The47

The47 Bilgiliyim olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öööö bilmem ki
    Herkese selamlar :curtain: yaklaşık 1 haftadır oynadıgım bir private server'ı sizlerle paylaşmak istiyorum.

Perfection Online

Server Özellikleri:

110Lv olarak başlıyorsunuz
    10m sp
    Full nova+5 itemlar
    Str int verilmemiş.
    Normalde 1b gold ile başlıyorsunuz ancak bir sorun var yada degişikliklige gidildi artık 1k ile başlıyorsunuz. Zaten çantada 3 sayfa dolusu nova oldugundan gold sıkıntısı çekmezsiniz npc ye satıverin ^^
    Dw hotan ve jangan aktif durumdadır.
    Skiller sorunsuz.

http://www.perfection-online.com/gamecp/register.php

Download
    http://www.andyfergo.com/downloads/Perf ... lkRoad.rar
    Media PK2
    http://www.multiupload.com/0QLLOXV04T

Notlar:
    Stone'lar jangan grocery'de 1k karşılıgı satılıyor.
    Potları Dw den alınız.
    Alex ve FGW çalışmamaktadır.

Ve ss isterük :headbang: diyenler için^^

2. BF3Hastasiadam

BF3Hastasiadam Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu serverı 3-4 gündür bende oynuyorum kasmadan sadece PvP yapmak isteyenler için kesinlikle ideal bir server.

3. RecLast

RecLast Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Programmer , Web Designer
    Vps? Dalga geçiyosun heralde server VDS ve 0 lagdır ^^ RecLast dım ben banlandım :P GM in arkınımı ne kesmişiz ban attılar :S

4. Lenneth

Lenneth   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekstil
  5. The47

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öööö bilmem ki
    vps vds bilemeyecegim şuan yogunluktan göz gözü görmüyor baya lag var :think:

@lenneth

bulundur hacım :starving:

6. RecLast

RecLast Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Programmer , Web Designer
    Valla bilemiyorum benim oynadığım zamanda 0 lag vardı. 1k kişi online dı en az :)

7. mandira10

mandira10 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende King_Knight ama oyuna girmek zor :S

8. ceqqu12

ceqqu12 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aga oyuna qiriom Daha char qelmeden atıo Neden ???? aciLLL Atıo sorna Yes no qelior Aqa biri yardm etsn lutfennn charı actım ısım werdm chara start diince we char qelmeden atıo Cok denedm hep aynı Lutfen acil yarmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

9. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    167
    Ödül Puanları:
    73
    Bu aralar privatelere sardım(herkes gibi). Elimde 1.188 client var ve 110 capa kdar olan bütün privatelere aynı clientle sadece ip değiştirerek rahatlıkla giriş yapabiliyorum.

Perfection:
    En son oynadığım private perfection. Swde 110 lvl 10m sp ile başlıyoruz ve 3sayfa nova+5 item oluyo envanterde. 1 accounttan 4 char açabilirsiniz ve hepsininde kasası 3 sayfa nova dolu olur. Nova+5 leri kırınca adv a veriyo yani hiç uğraşmadan setinizi +6 yapabilirsiniz. (+6 nova kırınca gene a veriyo ne yazk ki :lol: daral: ) Serverde magic stoneler npcde satılıyo diye duydum fakat oyuna girdiğimde olmadığını gördüm. Şuan aktif değilmiş gmler uğraşıyormuş vs vs... Swde +9 +10 basanlar var. Mısır A ve B silahlarla dolaşanlarda var(bu itemleri nerden bulmuşlar bi fikrim yok.) Oyunda sadece jangan dw ve hotan açık. Diğer townlara ışınlanılmıyor. Elixir düşürmek için alexte mob kesmek istedim olmadı ve araştırdım bu millet elixiri nerede buluyo diye. Uzun sürmedi çözmem. Kervan çekiyolar ve kervanlara saldıran npc tihefleri kesiyolar thieflerden düşen elixir ve 11d lucky powderleri 100m 500m gibi fiyatlara satıyolar. Stalla 10b e kadar item konabiliyo. +7ler 5b falan. Başlangıçta 50 reverse scrollda veriliyo. 1k goldla başlıyosunuz ama npcye adv yapmak için kırdığım itemlerden çıkan elementleri sattım 20m param oldu summer3: Oyun kalabalık pvp alanları insan dolu. Fark ettiğim diğer bişey ise herkes force(lanet olsun debuf debuf debuf :!!&%&! ) Vigor Pot yok.

İP: 176.9.44.111
    Port: 15779

H2K Sro:
    Bu perfectiondan önce oynadığım server. 110 lvl max, 1lvl olarak başlıyoruz 110 olmak 1 gün sürmüyor. Swde goldlar havada uçuyor. Konsiye sistemi mevcut, konsiyeye 30 item konabiliyo. Str stoneler 100m, magic stoneler 20m. Elixir weapon 15-20m, protector 10m. Konsiyeyi akşam fulleyip yatıyorum sabaha 1.3b lik item satılmış oluyo :D 8b gold biriktirdim 2 günde. gold kasmak çok kolay 102 parti yapanların toplamadığı elixir vs leri toplayıp satarak zengin olabilirsiniz. Alchemy rate düşük +3 basmak bile zor. Sox ratede düşük. Nova silahlar 10b. Mısır silahlar mevcut. Swde +7 den yukarı silah pek yok. Başlangıçta 3. sayfa açma scroll, 1premium, 10 silkle alınan at, 1wolf, 10k bolt/arrow, 10hp/mp +1000scroll, 10 speed scroll veriliyo. Oyun kalabalık boş kalmıyor. 1hafta uğraşırsanız full nova setli bi char yapabilir ve pvp kralı olabilirsiniz. Vigor yok.

İp: 85.130.89.132

Efes Sro:
    İnterpol moderatörümüzün kurduğu server olur kendisi summer3: Şuan kurulum aşamasında günde birkaç saat online server ama yakında 7*24 online olacağını umut ediyorum. Exp rateler şuan 50x sanırım. Başlangıçta pek bişey verilmiyo summer6: Max lvl 90 oynaması zevkli herkes +7 lerle sunlarla dolaşmıyor en azından :) Server yakında 110cap olacak ve rateler arttırılacakmış. Benim kendisinden istediğim şey alchemy rate ve sox ratenin yüksek olması, oyuna başlangıçta 1lvl +60 sun weapon verilebilir böylece kasılmak zevkli olur. Bi privateye para harcayacaksam Efese harcarım çünkü bu server extralooba ait ve İnterpol ün emeği büyük.

İp: 94.73.161.58

10. THA

THA   moderator rank8

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    System Administrator
    Oyunu kısa yolundan çalıştırınca hata mesajı alıyorum ama hata mesajında bişe yazmıyo sadece tamam. Yazıyo tamama tıklıyorum launcher geliyo öyle bekliyo bu neden olabilir

11. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    167
    Ödül Puanları:
    73
    EDX loader lite ile dene ben launcherden girmiyorum hiç. Bide sw kapalı olabilir Error Soft sitesinden bak açıkmı değilmi

12. THA

THA   moderator rank8

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    System Administrator
    Hata mesajını düzelttim fakat şuanda oyuna girdiğimde direk masaüstüne atıyo.

13. Rochas

Rochas Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Oyunu indirmeye başlıyorum konuda belki söylemişsindir de tekrar sormak istiyorum ;
    Lag varmı ?
    Hiç kapanıyormu ?

14. The47

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öööö bilmem ki
    bazı akşamlar 7 ile 8 arası kapalı olabiliyor.
    lag silkroad serverlarındaki kadar diyebilirim. aşırı yüklenme olmadıkça takılma olmuyor yani.

15. Rochas

Rochas Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Genel olarak ?

16. The47

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öööö bilmem ki
    Genel olarak, hayır lag yok :curtain:

17. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    167
    Ödül Puanları:
    73
    3 gündür oynuyorum bu swyi lag yok. Sw crowded oluyo girmek zorlaşıyo. Bunuda no dcli sroclient.exe indirerek aştım. Ne kadar dolu olursa olsun 3 ya da 4 atıyorum :) Dün server gün boyu check idi öğlen kapandı akşam açıldı. Yüzükçüde magic stoneler satılcakmış gmler uğraşıyomuş. Warrior açtım division açmaya mp yetmiyo. Magic stone bulmak kolay değil kervan çekip çıkan npc thiefleri kesmek lazım elixir stone vs. düşürmek için. Alex samar costantine kapalı.

18. The47

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öööö bilmem ki
    janganda stone'lar vardı zaten niye böyle bişe yaptılar. Daha o gün tüm seti FB yaptım ^^

19. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    167
    Ödül Puanları:
    73
    Yok bro oyunda herşey çok pahalı zaten. Para yetmez seti fb yapmaya. Stoneler eklenene kadar ara verdim ben :)

20. The47

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öööö bilmem ki
    NPC'den 1k karşılıgı aldım hepsini ben :mrgreen: