Penny banda yapmışşın imza ama ben daha şimdi görüyorum :mrgreen: Teşekkürler.. extrabeer

evilcemre demiş ki:
konuyla alakasız özür dilerim ama lütfen bir TÜRK olarak bu topic e girin ve yorumunuzu yapın
viewtopic.php?f=81&t=24188&hilit=
viewtopic.php?f=81&t=24163&hilit=
yaymaya çalışıyorum bu topic i lütfen bana yardımcı olun arkadaşlar teşekkürler
SAYGILAR
ya iyide bunun neyiyi yaymaya çalışıyorsun,orda bahsettiğin şeyleri zaten herkes biliyor ve hissediyor, yani bikere daha o topic e giripte bişeyler yazmakla ne olacakki?

Pennywise demiş ki:
evilcemre demiş ki:
konuyla alakasız özür dilerim ama lütfen bir TÜRK olarak bu topic e girin ve yorumunuzu yapın
viewtopic.php?f=81&t=24188&hilit=
viewtopic.php?f=81&t=24163&hilit=
yaymaya çalışıyorum bu topic i lütfen bana yardımcı olun arkadaşlar teşekkürler
SAYGILAR
ya iyide bunun neyiyi yaymaya çalışıyorsun,orda bahsettiğin şeyleri zaten herkes biliyor ve hissediyor, yani bikere daha o topic e giripte bişeyler yazmakla ne olacakki?
herkesin bildiğinde emin değilim desem kısaca ama yok uyarı aldım daha yaymıyorum kaparsan konuyu sevinirim Mad

penny bana imzalarını arka plan nasıl taşıpta arka plan küçük öndeki resmi büyük yaptın anlatırmısın veya yapa bilen bi başkası ps hocam olan ronin sende yardım edersen sevinirim Embarassed

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
transparent bir sayfa açacaksın ve kayıt ederken .png olarak kayıt edeceksin gerisi de öne veya arkaya büyük resmi yap aynen olur kahvekeyfi

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
batu sana özel buldum arşivimden :

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
penny banada bi imza ayarlarmısın?? soyle avatara uygun bişi çizgianimasyon olursa sevinirim ama avatar+imza verirsende sevinirim :mrgreen:

Abi Herşey iyi Güzelde Şu arka desenlerle animelere bitiyorum ya:D
arka desenleri nasıl başarıyosun ve imzadaki anime ve diğer karakterleri nerden buluyosun :lol:

Yukarı Alt