Server
Flora
Takımı
Galatasaray
BøBa demiş ki:
extraloob demiş ki:
puahahhaa topic patlamış listeyi de düeznliyoruz bu kampnayaya katılımcıları yönetim kadrosu seçiyor yapılacak imza ve avatarı da penny öpüyoruz penny'i gözlerinden ehehe kıramadığı için sizleri mucX :lolmuch: :mrgreen: :lol:

o değilde hacım bende şarap aldım gene mahoş mahoş takılıyorum yanında elma da var of offf elma ile şarap şiddetle tavsiye ederim bu karlı havalarda perdeleri açıp dışarıdaki beyaz ile kadehimdeki kırmızı süpppooo oluyor :lolmuch: :mrgreen:

Bro spagetti + karişik pizza + eldi kirmizi sarap tavsiye ederim çok süper oluor ^^
of offf varya deli gibi karnımı acıktırdın spagetti de üzerime tanımam tam italyan usulu bol şaraplı dehşet acılı bir sos yapıyorum bayılırsın bir ara özel kişileri evimde ağırlamayı düşünüyorum o vakit spagettimden tatma fırsatın olur seni de listeye ekliyorum bu bağlamda Cool

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Jigsaw demiş ki:
Ben yemem Okan ın ilaçlı spagettisini. :mrgreen:
manyaksın sen bunu yazmana hiç gerek yoktu sen zati istemesende geleceksin Cool

ben geleceksin dediğim adam gelmeyecek haa yok öyle birşey evinden alırım adamı, baklavalarımı hatırlatırım ihihihihiii :lolmuch: :mrgreen: :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
penny sızdı biz varız canımcım olmaz mı ahahahaa :lolmuch: :mrgreen:

hani bu şey gibi oldu PH'ı eve atmışsın birisi onu kaçırmış sen sesleniyorsun içeriden bir ses geliyor tam bir shemale sesi ehüehüeüheühüüü :lolmuch: :mrgreen:

pfffffff

Aileden
sarap baska ph baska unutmayalim Exclamation valla 27 yasindaysa bunun isi bitmistir :mrgreen:

Yukarı Alt