Pennywise demiş ki:
naaayırrrrrr nolaaaamaaaaazzzzzzzz Exclamation Crying or Very sad :lol: allah belanı vermesin cem hep senin başının altından çıktı bunlar görüşecez senle duuuuur :lolmuch:
yap yap yap

Jigsaw

Aileden
Pennywise demiş ki:
naaayırrrrrr nolaaaamaaaaazzzzzzzz Exclamation Crying or Very sad :lol: allah belanı vermesin cem hep senin başının altından çıktı bunlar görüşecez senle duuuuur :lolmuch:
:mrgreen: :lolmuch: Sıkıldım bundan zamanında yapaydın şak diye bunlar olmicaktı. Hihihi. Bu tatta farklı kızlarla aynı böyle çerçeveli bir imza lütfen. :mrgreen: Ya da sen bilirsin işte. Pembeli ama.

Morwena

Buralıyım
BøBa demiş ki:
penny geçmiş olsn anam alah sabir wersin falan yani dicem :lolmuch: :lolmuch:

Buda benim kampanya afişim vatana milete hayirli olsn

- Resim Silinmiş.
ehehe koptum yawws penny istek çok icraat icraat :lolmuch:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Pennywise demiş ki:
yapivir bisiler :lol:

Ps'den anlamam ben yardımcı olrmsn kaytırık sitelerlede uğraşamam :lol: (Emir Verir Gibi Oldu) Cool :lolmuch: :mrgreen:

Penny bana bi yaptın pir yaptın.O cok güzeldide bayatladı sıktı,bu sacma hatunları koydum.Benide ekle okan abi su listemi neyse,yapsın bizede en babasından photoshop kingimiz

_CaspeR_

Buralıyım
Jigsaw demiş ki:
Penny iyice şöhret oldun lakin her şeyin bi bedeli var. :mrgreen:

rahat bırakın çoçuğu bakem intihar filan etcek en sonunda bu akdarda yüklenilmezki jigsaw bir konuya girdimi daha o konudan hayır gelmiyor yya neyse
:mrgreen: :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
CooLLer demiş ki:
Penny bana bi yaptın pir yaptın.O cok güzeldide bayatladı sıktı,bu sacma hatunları koydum.Benide ekle okan abi su listemi neyse,yapsın bizede en babasından photoshop kingimiz
O imza mükemmeldi ne diyson. Yalnız bu hatunlar da çok şirin.

_CaspeR_

Buralıyım
Jigsaw demiş ki:
CooLLer demiş ki:
O imza mükemmeldi ne diyson. Yalnız bu hatunlar da çok şirin.

Peny Beleş İmza Yap KAMPANYASI Bende İstiyoruMMM
:mrgreen: :mrgreen:

bugün baya bi yorgunum,eve 1 saat kadar önce geldim,extra saolsun alkol içerikli topicleriyle canımı baya bi bira çektirdi bizde bugün arkadaşlarla bara gidip azıcık takıldık,zaten önceki günden kalma bi yorgunluk var üstümde,yüksek müsadenizle biricik yatağıma kavuşmaya gidecem birazdan,tabiki azbuçuk wow oynadıktan sonra :mrgreen: ,imzaları yarın yada yarının takibinde gelecek olan günlerde yapıyım Wink

Yukarı Alt