Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
İndirmeyen pişman çok komik kesinlikle indiriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin zaten 10mb bişey 2dk iner

derginin tümünü indirmek isteyenler indirsin :mrgreen: :mrgreen:

penguen__ demiş ki:
yorum yokmu bu mukemmel dergiye ya seveni yokmuy
Dergiyi seviyoruzda gidip gazete bayinden saman kokulu taze halini, espirilerini elle tutarak emeklerine saygı duyarak para verrek seviyoruz. :thumbsup:

Brooklyn

Buralıyım
Hehe süper yaa :D Kota durumu sallantıda indiremiyorum K. bakma :D

çok saol :D mükemmel bir dergi =) her hafta paylaşırsan süper olur parasından değil gidip almaya üşeniyorum xD
Ne demişler ''Üşeniyorum öyleyse Yarın.'' :P

Forum etiğinin 167. cildinin 618 bendinin 5529. fıksasının 8inci cümlesine ters bi durum ^^

özetle: Hacım bizi telif hakkıydı, korsandı morsandı o işlerle uğraştırma :wink1: :D

Black Rain demiş ki:
Forum etiğinin 167. cildinin 618 bendinin 5529. fıksasının 8inci cümlesine ters bi durum ^^

özetle: Hacım bizi telif hakkıydı, korsandı morsandı o işlerle uğraştırma :wink1: :D
hocam saçmalama bir tane 1.5 tllik gazete için mi telif ödeyeceksin ben bu dökümanları tüm forumlarda yayınlıytorum ve herkes yayınlıyor frmtr dahil full ilegal herşey şimdi biz bir gazete indirme linki koyduk diye kimse sana dava açmaz merak etme kardesim

not : linki ekliyorum tekrar

penguen__ demiş ki:
Black Rain demiş ki:

hocam saçmalama bir tane 1.5 tllik gazete için mi telif ödeyeceksin ben bu dökümanları tüm forumlarda yayınlıytorum ve herkes yayınlıyor frmtr dahil full ilegal herşey şimdi biz bir gazete indirme linki koyduk diye kimse sana dava açmaz merak etme kardesim

Güzel güzel anlattım, terbiyeni takın bence :wink1:
Yaptığın emek hırsızlığından başka birşey değildir. İsterse 100 kuruşluk gazete olsun :wink1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
penguen__ demiş ki:
Black Rain demiş ki:

Herkezin kırmızı ışıkta geçmesi , bunun yasak olmadığını göstermez . Bizi kapattıklarında frmtr'yi niye kapatmıyorsunuz gibi bir kelam'da kuramayız . 1.5 tl az olabilir lakin her ay 1000 dergi okuyucusunun dergiyi almak yerine buradan indirdiğini düşünürsen hiçte azımsanacak bir rakam olmadığını görürsün.

Ayrıca penguen yazarları gerçekten mükemmel insanlar , devlet tarafından çok fazla tokat yiyorlar ama yinede yılmayıp işlerine devam ediyorlar . Bu insanlar bu kadar çok tehdit almalarına rağmen hala çalışmaya devam ediyorlarsa , onlara köstek olmak yerine destek olmalıyız :wink1:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt